Hard voor Hart Burger Hulpverlening Limburg Handboogschutter» „De Batavieren" Castenray Dinsdag 06 oktober trainingsavond voor alle schutters Café De Koster, aanvang 20:00 uur. Hanneskes toernooi Rips. Zaterdag 10 oktober deelname aan 't Hanneskes toernooi in de Rips, deelname staat open voor alle schutters, wij vertrekken om 18:45 uur. Dinsdag 13 oktober trainingsavond voor alle schutters, Café De Koster, aanvang 20:00 uur. Houts Welvaren toernooi Helmond. Donderdag 15 oktober deelname aan 't Houts Welvaren toernooi te Helmond, deelname staat open voor alle schutters, wij vertrekken om 19:00 uur vanaf Café De Koster. Mededeling. Aan alle leden, de bogen handelaar Johan van Dongen is verhuisd naar de Kreuzelweg 23 5961 NM Horst. De openingstijden blijven ongewijzigd, zie de site www.archeryservicecenter 9 15 september jongstleden heeft er in het Dorpszaaltje van de Wis een zeer succesvolle informatieavond voor de Burgerhulpverlening Limburg plaatsgevonden. Raymond Rongen van RAVLN wist op geweldige wijze duidelijk te maken wat het belang is van de Burgerhulpverlening Limburg en kreeg dus uiteindelijk ook 19 mensen uit Castenray enthousiast genoeg om zich op te geven als vrijwilligers voor dit project. Dit verhaal werd nog eens onderstreept in de persoon van Erik van den Brandt uit Swolgen, hij is een tijd geleden succesvol gereanimeerd op ons sportpark nadat hij onwel was geworden en wilde dus graag in eigen persoon duidelijk maken wat het belang is van een dergelijk project. De volgende stap is dan dat deze vrijwilligers een cursus BLS-AED (de daadwerkelijke reanimatiecursus dus) gaan volgen om uiteindelijk definitief vrijwilliger te worden voor dit project. Wij krijgen nu de gelegenheid om eenmalig deze cursus in het Dorpszaaltje te laten volgen. Het is wel zo dat er maar plek is voor 8 mensen op deze avond. De avond gaat plaatsvinden op 20 oktober van 18.30-22.30 uur in het Dorpszaaltje in de Wis. Alle mensen die zich opgegeven hebben op de informatieavond krijgen de gelegenheid om zich hiervoor aan te melden, we gaan dan uit van de eerste 8 aanmeldingen. De mensen die dan niet op deze avond aan de beurt komen krijgen via de Stichting Hard voor Hart en de Buroerhulpverleninq automatisch een uitnodiging voor een andere datum, waarschijnlijk gaat die avond dan plaatsvinden in het ziekenhuis in Venrav. Geef jullie daarom zo snel mogelijk op per e-mail: dorpsraadcastenrav@dorpenvenrav.nl of doe een briefje in de bus bij Brigitte Striibos. Tunnelweg 2. Mochten er mensen zijn in Castenray die ook interesse hebben in een informatieavond over dit project dan mogen zij zich van harte melden bij de Dorpsraad Castenray, als wij voldoende belangstelling hebben proberen we nog een keer een dergelijke avond te organiseren. Met vriendelijke groeten, Dorpsraad Castenray. http://home. wanadoo. nf/bata vierencastenra v/ CASTÏHRAY J

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9