Tennisvereniging Oirlo - Castenray Afgelopen week zijn de laatste wedstrijden gepeeld voor het clubkampioenschap met zaterdag de beslissende finalewedstrijden. oL-c^r^ Er werd goed en sportief gestreden om de titel van clubkampioen. De finaledag werd afgesloten met een gezellige barbecue en natuurlijk de prijsuitreiking Jan Janssen wist maaf liefst op 3 fronten de lste plaatst te behalen in de B-poule. Maar ook Danielle Voermans behaalde 2 maal de eerste plaats. Roy Verlinden wist in een zeer spannende wedstrijd net te winnen van Mark Zanders en mag zich dus ook dit jaar weer clubkampioen in de A-poule noemen. Verdere uitslagen waren Jeugd dubbel kleinveld 1ste Cas Loonen en Lars Voermans 2de Kiki Nellen en Daniek Willemssen Jeugd beginners enkel 1ste Rick Loonen 2 e Marlou Geven Jeugd gevorderden 1ste Rob Loonen 2de Nicky Nellen Dames dubbel B 1ste Marion Voermans en Miriam Nellen 2de Ellen Geerets en Ingrid Willemssen Dames enkel B lste Danielle Voermans 2de Jolanda Classens Mix dubbel B lste Jan Janssen en Danielle Voermans 2de Eric Teunissen en Jolanda Classens Heren dubbel B lste Jan Janssen en Eric Teunissen 2de John Voermans en Paul Nellen Heren enkel B lste Jan Janssen 2de John Voermans Heren dubbel A lste Jan Arts en John Verstegen 2de Stephan Bonekamp en Sef Schoeber Mix dubbel A lste Tom Verbruggen en Susan Joosten 2de René Cremers en Sandra Arts Heren enkel A lste Roy Verlinden 2de Mark Zanders Wij feliciteren alle winnaars met het behaalde kampioenschap. Zoals iedereen weet beginnen de clubkampioenschappen 19 september a.s. De tennisbanen zullen dan t/m 3 oktober beperkt beschikbaar zijn. De poule indeling en juiste speeldagen zullen omstreeks het einde van deze week opgehangen worden bij de kantine. De wedstrijden voor de jeugd zijn gepland op zondagmorgen 13 en 20 september van 10.00 - 12.30 uur en de woensdagmiddagen 16 en 30 september van 13.30 - 16.00 uur Voor vragen over de clubkampioenschappen kun je terecht bij Mare Zanders tel 0478-561483 of e-mail markzanders@hotmail.com Vanaf 4 oktober staat het winterseizoen weer voor de deur. Zoals iedereen weet kunnen de banen dan gereserveerd worden tot eind maart. De kosten voor een reservering bedragen €10 per uur per baan. Er is nog ruimte in het schema voor reserveringen, met name overdag, op vrijdagavond en in het weekend. Als je interesse hebt kun je contact opnemen met: Eric Theunissen tel. 0478-571065, e-mail fam.theunissen@gmail.com Het bestuur. 5 I

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5