Vrouwen Vereniging Castenray http://castenray.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE Hallo leden Volgens ons programma hebben wij op 21 oktober een poolse avond gepland staan. Om de een of andere reden is deze afspraak verkeerd gelopen en nu is de dame die dan aanwezig zou zijn niet beschikbaar op deze avond. We hadden nu de keuze om de avond te annuleren of door te laten gaan op een andere avond. We hebben voor het laatste gekozen en de avond is nu verplaatst naar maandag 26 oktober. Vertrouwende op jullie begrip hopen wij op deze avond toch veel leden te mogen begroeten, want het beloofd niet alleen een interessante avond te worden maar ook een waar we heerlijk kunnen smullen van diverse poolse gerechten. Dus eet van te voren niet teveel want er wordt ons het een en ander aangeboden. Je kunt je opgeven tot 16 oktober bij Franzis tel. 571201. Tot 26 oktober om 20.00 uur in de Wis Het bestuur Vrouwen Vereniging 'Castenray Beste Caselse minse, De meeste van jullie zal het niet ontgaan zijn dat er in het weekend van 13 en 14 november het een en ander staat te gebeuren in Castenray. In een grote feesttent in het centrum van ons dorp zal fanfare Dorpsklank op vrijdag 13 november op grootse wijze een 'Caselse Aovend' organiseren. Wat een en ander precies in gaat houden laten wij graag aan de fanfare maar dat het iets grandioos zal worden staat al wel vast. Op zaterdag is het dan de beurt aan C.V. De Schanseknuppels. Onze carnavalsvereniging organiseert dan het vorstenraadsbal. De laatste keer dat de Schanseknuppels dit bal organiseerden is alweer bijna 11 jaar geleden maar voor diegenen die dit hebben meegemaakt zal de herinnering nog vers in het geheugen liggen Het vorsteraadsbal is een jaarlijks terugkerend treffen van en voor de carnavalsverenigingen binnen de gemeente Venray. Kenmerkend voor de avond is dat elke vorst 7 minuten spreektijd krijgt om de andere verenigingen of de dorps- of gemeente politiek op de korrel te nemen. De organisatie is elk jaar in handen van een andere vereniging en vindt plaats in samenwerking met de vorstenraad. De vorstenraad is een overlegorgaan voor allerhande carnavalszaken en heeft als belangrijkste doel het bevorderen van een goede onderlinge verstandhouding en samenwerking tussen de carnavalsverenigingen binnen de gemeente Venray. Het vorstenraadsbal is dus kort gezegd een feest van verbroedering. Naast deze 11 carnavalsverenigingen zal de feesttent naar verwachting nog enige ruimte bieden om een aantal extra gasten te verwelkomen. Als carnavalsvereniging prijzen wij ons gelukkig met de vele vrijwilligers die zich elk jaar weer inzetten of in hebben gezet voor de Caselse carnaval. Als blijk van dank hiervoor bieden wij deze personen graag de mogelijkheid om bij het vorstenraadsbal aanwezig te zijn. Wanneer er onder deze groep dus mensen zijn die deze avond graag mee zouden willen maken kunnen dit kenbaar maken bij onze voorzitter Ivan Maes (tel. 571505). Bestuur C. V. De Schanseknuppels 3 W

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3