TEELTASSISTENT m/v full time Limseeds is gespecialiseerd in het ontwikkelen van nieuwe rassen en de productie van zaden voor het gewas asperge. Het is een wereldwijd actief ontwikkelingsbedrijf, met ca 30 vaste medewerkers en heeft, naast haar moederlocatie in Horst, ook onderzoekslocaties in andere landen. Limseeds is marktleider in Europa, maar ontwikkelt ook rassen voor de andere werelddelen. Momenteel heeft Limseeds in Horst een vacature voor de functie van: Werkzaamheden: De teeltassistent is werkzaam voor de verschillende afdelingen binnen het bedrijf. Veel werkzaamheden zijn gebonden aan seizoenen. De werkzaamheden zijn erg afwisselend en bestaan onder andere uit rooien en inrichten van afdelingen, producten oogsten, schonen en keuren, gewasverzorging, oppotten van planten, onderhoudswerkzaamheden. Tijdens de zaadoogst en aspergeoogst ondersteunt u de teeltchefs en de manager operations en geeft u leiding aan oogstmedewerkers. Basis voor succes: Wij zoeken een gemotiveerde man of vrouw, praktisch, actief en ondernemend. Ervaring in de (glas)tuinbouw is een pré, maar schoolverlaters worden ook uitgenodigd te reageren. Daarnaast bent u een prettige collega in een klein en hecht team. Voor deze functie wordt van u verwacht dat u precies, systematisch en flexibel bent en zowel zelfstandig, als in teamverband kunt werken. Verder bent u bereid noodzakelijke opleidingen te volgen. U beschikt over MBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van rijbewijs B. Limseeds biedt: Een afwisselende functie in een informele, maar resultaatgerichte en professionele werkomgeving. Interesse: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. M. van der Steen of dhr E. Leijsten, telefoonnummer 077-3979900. Indien u geïnteresseerd bent om te werken in een team van gemotiveerde mensen, kunt u, binnen 14 dagen, uw schriftelijke reactie met curriculum vitae sturen aan Limseeds BV, t.a.v. Ing. M.A.J.M. van der Steen, Postbus 6219, 5960 AE Horst. Of per e-mail: mvdsteen@limseeds.com 12 grafenis en crematie onderneming Wij zijn dag en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Ir. A/larilkestraat Ia - 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961/\J Horst telefoon 077 398 70 99

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 12