Stichting Jeugdwerk Castenray Zaterdaq 10 oktober: Haloween knutselavond V«K Het lijkt vroeg maar Haloween is alweer in aantocht! Dus willen we deze avond gaan stoeien met pompoenen! We willen er weer een gezellige avond van maken in een sfeervolle haloween stemming. Hoe en wat dat hoor je die avond. Wel vragen wij of jullie een redelijk scherp mes en een lepel willen meenemen van thuis. Voor drinken en wat lekkers zorgen wij natuurlijk. We willen om 20.00 uur beginnen in de Wis en stoppen om 22.00 uur. Vind je het leuk om mee te doen dan kun je je opgeven bij Regi per mail reqi.classens@planet.nl of telefoon 571590 tot en met woensdag 7 oktober. De kosten voor deze avond zijn 2,50. Zaterdaq 24 oktober: playbackshow Kinderen opgelet!!! Gisteren bij Hart van Nederland heb je kunnen zien dat Henk-Jan Smits, Patricia Paay en Maurice Wijnen in Castenray zijn gesignaleerd! Wat waren die in dit kleine dorpje aan het doen zou je denken? Geen komkommers plukken of mais hakselen! NEE, ze zijn op zoek naar talent. In verschillende huiskamers hebben ze al kinderen zien oefenen voor de spiegel voor onze nieuwe playbackshow. En wat waren ze enthousiast. Volgens Henk-Jan is er bijzonder veel talent en dat willen wij graag zien op zaterdag 24 oktober!! Dus ben JIJ/JULLIE diegene die deze uitdaging aandurven om voor een volle zaal op te treden geef je dan snel op! Ook zijn we weer opzoek naar diverse gast optredens. Dus ouders of andere mensen met "talent" trek de stoute schoenen aan en ga ervoor!!!! Opgeven kun je natuurlijk weer op Regi tel: 571590 of per mail: regi.classens@planet.nl tot en met VRIJDAG 9 OKTOBER (let op deze datum is gewijzigd). Alvast succes verder met oefenen! Het is de bedoeling dat we zaterdag 24 oktober 's middags een keer gaan oefenen zodat je een beetje aan het podium kunt wennen. Wij willen alle artiesten dan ook vragen om rond de klok van 14.00 uur bij de Wis te zijn. De avond zelf zal beginnen om 20.00 uur tot ongeveer 23.00 uur. Nog even een huishoudelijke mededeling: de organisatie van deze avond is in handen van SJWC. Dat wil zeggen dat wij druk bezig zijn om de artiesten te begeleiden en met de werkzaamheden rond om de bar en kunnen daarom niet op alle kinderen letten. Daarom vragen wij dan ook vriendelijk of iedereen zijn eigen kinderen in de gaten wil houden voor de goede orde. Alvast super bedankt. Vrijdag 6 november: Bioscoop

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 11