Aan het project 'Herleving Hengstenassociatie Vooruitgang Venray-Horst-Sevenum e.o.' werken behalve de leden van de Fanfare Dorpsklank en de acteurs en actrices van Toneelvereniging Vondel nog ruim dertig vrijwilligers mee. Deze willen we al bij voorbaat hartelijk danken voor hun hulp. We hopen er met zijn allen een mooi evenement van te maken. Wanneer het weer enigszins wil meewerken kan het voor ons nauwelijks meer stuk. De jeugd van groep 5/6 van de basisschool heeft gisteren al een voorproeve gehad. Zij werken deze week aan een project over paarden. In de school hebben we een kleine expositie ingericht. Aan alle inwoners van Casten ray Op zaterdag 3 oktober 2009 vindt in het kader van het project 'Herleving Historie Hengstenassociatie Vooruitgang Venray-Horst-Sevenum e.o.' de feestelijke onthulling plaats van een hardstenen beeld ter herinnering aan deze Hengstenassociatie en aan haar legendarische hengst Nico van Melo. Tevens vindt de presentatie plaats van het boek 'Trekpaardfokkerij in het land van Nico van Melo'. Een grote expositie maakt eveneens deel uit van het trekpaardenproject. Het programma begint om 13.00 uur met een ontvangst in gemeenschapshuis De Wis. Om 13.30 uur is het vertrek naar de locatie van het beeld en om 15.30 uur vindt de presentatie van het boek plaats. Uw aanwezigheid op 3 oktober wordt door ons zeer op prijs gesteld en we nodigen u dan ook van harte hiervoor uit. Stichting Heemkundig Genootschap Castenray Programma zaterdag 3 oktober 2009 13.00 uur Ontvangst in gemeenschapshuis De Wis te Castenray 13.30 uur Vertrek naar de locatie van het trekpaardmonument Jan Strijbos, voorzitter Henk Classens, secretaris/penningmeester Horst

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 16