Heel veel dank aan iedereen die heeft meegeholpen! Meer informatie vindt u op de website van het Jeugdsportfonds (www.ieugdsportfonds.nl). Ook kunt u zich voor informatie melden bij het Zorgloket van de gemeente. (tel. 0478 523 333) Schroom niet maar maak gebruik van deze regeling! Behalve een vergoeding voor sportkosten heeft de gemeente nog een andere regeling voor kinderen, n.l. de bijdrageregeling maatschappelijke activiteiten. Per kind kunt u maximaal 250,00 per jaar ontvangen voor lidmaatschap van een vereniging, uitstapjes naar een zwembad of pretpark, bezoek aan museum of schouwburg, voordeeluren-jaarkaart van de NS enz. Kosten voor deelname aan sportactiviteiten vallen niet onder deze regeling, deze kosten worden vergoed door het Jeugdsportfonds. Ook voor deze regeling geldt de inkomensgrens van 120% van het minimum loon. Deze vergoeding moet worden aangevraagd bij de gemeente. Meer informatie vindt u op www.venray.nl wonen en leven werk, inkomen, zorg minimabeleid. Adoptieproiect Dinsdag 15 september gaan de leerlingen van basisgroep 4 naar de Caselse Vennen om te werken aan ons adoptieproject. Zij zullen daar aan de slag gaan om ons stuk bos weer schoon en leefbaar te maken voor alle dieren en planten. We willen de ouders bedanken die meegaan om de kinderen hierbij te begeleiden. Luizenscreening Afgelopen maandag hebben weer een aantal moeders alle kinderen gescreend op hoofdluis. We zijn heel dankbaar dat zij hier hun tijd aan willen geven. Op deze manier kunnen wij dit lastige beestje onder controle houden! Helaas zijn er nog maar drie ouders in staat om dit te kunnen blijven doen. Daarom zijn wij op zoek naar nog een paar mensen die bereid zijn om dit groepje aan te vullen. Wie heeft tijd en vindt het leuk om met een gezellige groep mensen op school te helpen met de luizenscreening? Dit gebeurt 5 x per schooljaar steeds op de maandag na een vakantie. Iedereen is welkom, ook grootouders, buren of kennissen. Als u er voor voelt, laat dit dan weten aan 1 van de teamleden. Omnummeren leesboeken Afgelopen week hebben veel enthousiaste ouders en een enthousiaste oma héél erg hard gewerkt aan het omnummeren van bijna alle leesboeken op school. Elk boek is genummerd en omgenummerd en van een sticker voorzien, zodat voor de kinderen en de leerkrachten meteen duidelijk is welke moeilijkheidsgraad het boek heeft. Ook zijn alle omgenummerde boeken in de computer ingevoerd. De boekenkasten zijn weer vol! Er zijn nu nog een aantal boeken over waar we het AVI-niveau nog niet van hebben kunnen vaststellen. Binnenkort gaan we proberen ook deze boeken nog van het goede niveau te voorzien. U leest of hoort er nog over. Thema-avond dyslexie In de bibliotheek in Horst wordt op 29 september a.s. een thema-avond gehouden over dyslexie en andere leesproblemen; aanvang 19.30 uur. Vooraf aanmelden via telefoon 077 3982339 of via aanmeldingen@biblionu.nl Foutieve datum In de brief aan de ouders staat voor de werkgroep speelplaats een foutieve datum. Dit moet zijn dinsdag 22 september a.s. om 16.00 uur. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 11