R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Studiedag leerkrachten Maandag 21 september heeft het team een studiedag ingepland. De leerlingen hebben die dag vrij. Op die dag krijgt het team scholing samen met het team van bs Maria in Oirlo. Het blijkt dat beide teams met dezelfde problematiek bezig zijn. We zullen in twee groepen werken. De leerkrachten van de groepen 4 t/m 8 zullen zich buigen over het onderwijs in begrijpend lezen. De leerkrachten van de groepen 1 t/m 3 willen zich graag verdiepen in het management van een combinatiegroep 1/2/3. Aanpassing data schoolkalender: Op vrijdag 20 november krijgen de kinderen van groep 2 t/m 8 hun rapporten mee. Dit staat niet op de schoolkalender. Wij verzoeken u vriendelijk om dit aan te passen. Tuinonderhoud Op zaterdag 19 september worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes. Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Anne Jacobs, (Erik BHV), Willem Gommans, Jelle Strijbos, Gijs Duijkers, Mirte Versteegen, Robin Vollenberg, Jouke Weijs, Rene Poels, Roel Seijkens en Joey Classens. Namens het team is Ramses Boelens aanwezig. Om 9.00 u. willen we starten en rond 11.30 u. willen we het klussen beëindigen. Graag willen we het tuinafval afvoeren. Daarvoor hebben we een kar nodig en iemand die met een kar mag en wil rijden. Wie zou deze taak op zich willen nemen? Graag contact opnemen met school. Dit kan telefonisch maar ook via de e-mail: p.hagers@bsdestek.nl of r.saris@bsdestek.nl. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Mexicaanse griep: Op school hebben we maatregelen genomen voor een zo groot mogelijke hygiëne. We willen u met klem verzoeken om de kinderen thuis te houden op het moment dat u griepverschijnselen constateert en de school op de hoogte te stellen. Bij voorbaat dank! Jeugdsportfonds Venrav Vanaf 1 januari 2009 is Venray aangesloten bij het Jeugdsportfonds. Dit fonds vergoedt contributie en aanschaf van sportartikelen aan gezinnen met een laag inkomen. De regeling is voor kinderen van 4 tot 20 jaar. Kinderen komen in aanmerking voor deze vergoeding als het gezinsinkomen maximaal 120% van het wettelijk minimum loon bedraagt. Voor een echtpaar met kinderen komt dit neer op ongeveer 1465,00 netto per maand (exclusief vakantietoeslag) voor een eenoudergezin 1320,00 euro per jaar (exclusief vakantietoeslag). (in uitzonderingsgevallen kan hiervan worden afgeweken). Per kind wordt maximaal 225,00 per jaar vergoed voor het betalen van de contributie en de aanschaf van sportartikelen. De vergoeding voor sportartikelen bedraagt maximaal 150,- en er kan voor één sport worden aangevraagd. U krijgt dit geld niet in handen; het wordt direct overgemaakt naar de sportvereniging of sportwinkel. Voor de aanvraag moet u zich melden bij Mariet Bakker, de intern begeleider van de school. (m.bakker@,bsdestek.nl) U kunt dus zelf geen aanvraag indienen; het is ook niet mogelijk om dit via de sportvereniging te regelen. De aanvraag moet worden ingediend vóórdat de kosten worden gemaakt. Mms

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 10