Vrijdag 25 september: Zwemmen Zin in een frisse duik!! ban is hier je kans. beze avond gaan we weer heerlijk uit ons dak in het zwembad, be kosten voor deze avond zijn €5,00. Voor het opbergen van de kleding heb je een kluisje nodig en doorvoor moet je €1,00 meenemen die je rja afloop gewoon weer terug krijgt. Verder hoef je geen geld mee te nemen. Het is ook niet de bedoeling dat je snoep of drinken meeneemt want daar zorgen wij voor. Voor het halen en brengen zoeken wij weer enkele ouders. Zijn er ouders die willen rijden, dan graag even contact opnemen met Regi per tel.: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. In de week voorafgaand aan het zwemmen worden de ouders die zich aangemeld hebben dan ook benaderd om het één en ander duidelijk af te spreken. Ouders alvast super bedankt!! bus kids, je kunt opgeven tot en met dinsdag 22 september, natuurlijk weer bij Regi. Opgeven: t/m dinsdag 22 september Zwemmen: vrijdag 25 september Vertrek: 18:00 uur bij de Wis Ophalen: 21:10 uur bij het Meerdal voor de slagboom Weer bij de Wis: circa 21:30 uur 24 oktober playbackshowü! (bus begin alvast maar met oefenen) Wie heeft zondag 30 augustus met de kermis, mijn jas meegenomen in de wis?? Het is een grijze geruite jas. Laat het eventjes weten ais je weet waar hij is... Alvast bedankt! 5 thuiszorg Klantenservice be! 088 - 61 088 61 Meet info? Kijk op www.dezorggroép.nl Groene Kruis .thuiszorg is onderdeel van De Zorggroep Groene Kruis is een begrip in Noord- en Midden-Limburg. Al generaties lang komen onze medewerkers bij mensen thuis voor huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging. Dus ais u zorg nodig heeft, kies dan voor Groene Kruis Thuiszorg. Professionele wijkzorg is nu eenmaal ons vak.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5