Tennisclub Oirlo - Castenrav Zondag 13 september van 11:00 - 15:00 uur iW.e Iters we EK'Horst ©mIIS Gezond 2 Beste leden van TC OICA, Van zondag 20 september t/m zaterdag 3 oktober vinden de clubkampioenschappen plaats. Natuurlijk nodigen we iedereen van harte uit om hier aan deel te nemen. Je kunt je vanaf vandaag vi? de mail inschrijven bij Mark Zanders fmarkzanders@hotmail.comj voor de volgende onderdelen (Inschrijven kan tot uiterlijk dinsdag 15 september): - Heren enkelspel - Dames enkelspel - Gemengd dubbelspel - Heren dubbelspel - Dames dubbelspel De poulewedstrijden zullen gepland worden van 20 september t/m 2 oktober in de avonduren en het weekend. De wedstrijden gaan (in principe) om twee gewonnen sets. Door de organisatie wordt er een indeling gemaakt en we streven ernaar om een A-poule en een B-poule op sterkte in te delen. Dit is deels afhankelijk van het aantal inschrijvingen per onderdeel. Er wordt van de deelnemers verwacht dat ze zoveel mogelijk rekening houden met de planning van de organisatie. Mocht je toch met een goede reden verhinderd zijn, terwijl je moet spelen dan kun je dit in overleg met de tegenstander en de organisatie verplaatsen. De finaledag vindt plaats op zaterdag 3 oktober. Dan worden gedurende de hele dag de finales gespeeld en sluiten we de clubkampioenschappen af met de prijsuitreiking en een gezellige barbecue. Wij hopen op veel deelnemers zodat we er weer een sportief en gezellig toernooi van kunnen maken Het Bestuur Sportief Afslanken Pedicure- en Schoonheidssalon Nieuwe apparatuur voor huidversteviging en figuurcorrectie voor jong en oud, met en zonder medische klachten TENNISCLUB ÉM A Slender Yon Fit OPEN DAG

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 2