Postbaan 14 Wanssum Tel. 0478-532166 WWW.dekkefstWëeWIG I e f S. ril üliround administratief medewerk (st) er 22 met een lange pass Gordon weg die op zijn beurt Maikel bereikt die goed voor zijn man komt en de 1-0 scoort. Een kleine 10 minuten later bereikt Dirk met een steekpass Arjan die koel blijft en voor de tweede treffer tekent. Astrantia probeert vervolgens de aansluitingstreffer te forceren maar de verdediging staat vanmiddag als een huis. De wedstrijd wordt gecontroleerd en na een 70-tal minuten wordt Arjan weggestuurd langs de zijlijn. Hij zet hard en perfect voor op het hoofd van Maikel die wederom het netje weet te vinden. Vanaf dat moment is alle verzet bij onze gasten gebroken. De vierde treffer valt een kleine lOminuten voor het einde. Tom en Erwin combineren aan de rechterzijde en laatstgenoemde zet de bal goed voor waarna Maikel zijn derde van de middag scoort. In de laatate minuut krijgt Tom nog een goed kopkans maar deze gaat net over. Na 90 minuten zijn de tweede overwinning van het seizoen en de eerste clean-sheet een feit. SV Oostrum 2 - SVOC'Ol 2 0-0 SVOC'01 nam een zwaar bevochten punt mee uit Oostrum in de eerste wedstrijd van het seizoen 09/10. De spelersgroep van Jan Nelissen en Hans Vissers kent weinig wijzigingen t.o.v. vorig seizoen. Nieuw SVOC-er Rick uit de Meterik (Voermans) heeft het groenwit geruild tegen het roodwitblauwe en meldde zich na een lange afwezigheid weer op sportpark "de Heesakker". De wedstrijd tegen Oostrum was er een met weinig kansen voor beide partijen. De eerste helft kon SVOC'Ol het goed bijhouden. Oostrum was wat zorgvuldiger met balbezit en domineerde enigszins hoewel dat niet in kansen werd uitgedrukt. Aan SVOC'Ol kant was Luuc Maas en Sander Dinghs dicht bij de openingstreffer. Hun schot miste kracht. Daartegenover mocht SVOC'Ol van geluk spreken dat een Oostrum-aanvaller niet goed bij de bal kon toen deze voor een leeg doel lag en zodoende overschoot. Daarmee zijn alle grote kansen uit die eerste helft wel genoemd. De tweede helft zag er heel anders uit. Oostrum was duidelijk op zoek naar een voorsprong en SVOC'Ol legde zich daar wel erg snel bij neer door de tegenstander direct te laten komen en zelf amper meer te voetballen. Keer op keer mocht Oostrum van achteruit opbouwen waarbij de roodhemden gaatjes probeerden te vinden in de hechte SVOC'Ol verdediging. Een getergde doelman Ruud de Mulder stond als een huis en hield samen met z'n verdediging de deur op slot. Toch kreeg Oostrum wel degelijk wat kansen maar het ontbrak aan inventiviteit en persoonlijke klasse om het de SVOC'Ol defensie echt moeilijk te maken. Zo eindigde de derby in een remise en kan SVOC'Ol 2 zich gaan opmaken voor een treffen met de reserves van SVEB. De laatste jaren zijn we als Dekkers Tweewielers flink gegroeid. Op het gebied van elektrische fietsen heeft Dekkers Tweewielers de afgelopen jaren kans gezien uit te groeien naar marktleider in de regio. Behalve voor het leveren van nieuwe fietsen van bekende A-merken, staan wij dagelijks met een team van 6 enthousiaste en vakkundige mensen klaar om onze klanten op weg te houden. Door de gestage groei is ons enthousiaste team medewerkers op zoek naar een: Wat verwachten wij vanu: - Aantoonbare administratieve en boekhoudkundige ervaring - Grote mate van eigen initiatief - Zelfstandig kunnen werken - Groot verantwoordelijkheidsgevoel - Accuratesse - Minimaal denkniveau op MBO gebied - Flexibele instelling i.v.m. variabele seizoenswerktijden - Gemiddelde werkweek van 24 uur (toekomst wellicht meer) Wat zijn uw belangrijkste taken: - Bijhouden van de boekhouding - Afwikkelen van complete administratie m.b.t in- en verkoop van fietsen Verkoop in de winkel (o.a. kleding accessoires) Wat heeft Dekkers Tweewielers u te bieden: - Een jong en enthousiast team dat er voor zorgt dat u zich snel thuis voelt bij ons - Een prettige werkomgeving - Een salaris aangepast aan de functie en aan uw kwaliteiten - Flexibele werktijden Sollicitaties met CV uiterlijk 13 september, bij voorkeur per email, aan Rob Dekkers: info@dekkerstweewieIers.nl Voor meer informatie neem gerust contact met ons op tel. 0478-532166 of mob. 06-25585218 - v v. J*.x-.~ v:*

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 22