Vrouwen Verenisins Castenray http://castenray.dorpenvenrav.nl/vrouwenvereniging Vrouwen Vereniging Hallo leden De vakantie zit er weer op. Hopelijk is iedereen weer goed uitgerust om er weer een tijdje tegen te kunnen. Ook wij als vereniging hervatten weer onze activiteiten. Woensdag 9 september geeft Marian v/d Pasch een lezing over de ziekte van Lyme. De avond begint om 20.00 uur in De Wis en wij hopen vele leden deze avond te mogen begroeten zodat iedereen straks weet hoe te handelen na een tekenbeet. Woensdag 23 september gaat ons jaarlijks uitstapje naar Antwerpen. Het wordt een dag vol verrassingen, dus als je je nog niet hebt opgegeven dan kan dat nog tot en met zondag 13 september bij Franziste. 571201. Ook niet leden, je buurvrouw, je zus of een vriendin zijn van harte welkom om mee te gaan zolang er nog plaats is in de bus. De kosten zijn voor leden 35,- en niet leden 45,-. Degene die zich al opgegeven hebben verzoeken wij vriendelijk om de eigen bijdrage van te voren te betalen, zodat wij die dag niet met zoveel geld op zak lopen. Dit kan door overboeking op rek.nr.1387 92 666 tnv. Vrouwenver.Castenray. Je kunt het bedrag ook betalen op woensdagavond 9 september of een enveloppe met je naam erop bij Gerd v/d Sterren of bij Franzis in de brievenbos te gooien. Alvast onze hartelijke dank voor de medewerking. Groetjes het bestuur. NIEUW BODY SHAPE. Body Shape! 8 Het doel van Body Shape is om alle spiergroepen van het lichaam te versterken d.m.v. training op muziek met een rustig tempo waarbij de training is gericht op spier - uithoudingsvermogen en - weerstandtraining. Er wordt vooral aandacht besteed aan de training van de dieperliggende spiervezels in de buik, benen en billen, maar vooral ook aan de houding tijdens de oefeningen. Door het trainen van deze spieren kun je rugklachten voorkomen. Ook armen en borst komen aan bod. De les begint met een warming-up waarbij de doorbloeding van de spieren wordt bevordert om blessures tijdens de oefeningen te voorkomen. Daarna volgt een programma van oefeningen op een rustig muziektempo voor het versterken van de spieren. Soms worden hierbij hulpmiddelen gebruikt zoals dynabands of elastieken. De les wordt afgesloten met een cooling-down, Op donderdagavond vanaf 10 september in het Gemeenschapshuis te Leunen. Body Shape is geschikt voor iedere leeftijd. Elke donderdagavond van 20.30 tot 21.25 uur. Voor meer informatie kun je bellen of mailen naar: Karin Janssen Tel: 510537 ofrienjan@hetnet.nl AR 2005

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 8