Tennisvereniging Oirlo - Castenray Darten. Vanaf vrijdag 28 augustus appels te koop open: maandag: 9.00-18.00 vrijdag: 9.00-18.00 zaterdag: 9.00-16.00 dm Fam. Classens, Horsterweg 20a Castenray Beste leden van TC OICA, Van zondag 20 september t/m zaterdag 3 oktober vinden de clubkampioenschappen plaats. Natuurlijk nodigen we iedereen van harte uit om hier aan deel te nemen. Je kunt je vanaf vandaag via de mail inschrijven bij Mark Zanders (markzanders@hotmail.com) voor de volgende onderdelen (Inschrijven kan tot uiterlijk dinsdag 15 september): - Heren enkelspel - Dames enkelspel - Gemengd dubbelspel - Heren dubbelspel - Dames dubbelspel De poulewedstrijden zullen gepland worden van 20 september t/m 2 oktober in de avonduren en het weekend. De wedstrijden gaan (in principe) om twee gewonnen sets. Door de organisatie wordt er een indeling gemaakt en we streven ernaar om een A-poule en een B-poule op sterkte in te delen. Dit is deels afhankelijk van het aantal inschrijvingen per onderdeel. Er wordt van de deelnemers verwacht dat ze zoveel mogelijk rekening houden met de planning van de organisatie. Mocht je toch met een goede reden verhinderd zijn, terwijl je moet spelen dan kun je dit in overleg met de tegenstander en de organisatie verplaatsen. De finaledag vindt plaats op zaterdag 3 oktober. Dan worden gedurende de hele dag de finales gespeeld en sluiten we de clubkampioenschappen af met de prijsuitreiking en een gezellige barbecue. Wij hopen op veel deelnemers zodat we er weer een sportief en gezellig toernooi van kunnen maken Het Bestuur opgave onderlinge competitie. 18 september begint de competitie weer, om mee te kunnen doen is vooraf opgave noodzakelijk. Dit kan bij 1 van de 3 R'en, Roei 550111 Rob 571087 Roger 579183 na opgave is het geen verplichting elke vrijdag te komen darten, dus wil je mee doen geef je dan op voor 11 sept. kermisdarten. de generale repetitie is geweest dus de onderlinge kan beginnen, we hebben eikaars niveau weer bekeken en getest, in de verliezersronde stonden Hans en Johan tegen elkaar. Hans wist dit te winnen, Johan werd tweede en Frank derde, in de winnaarsronde moest Bob het tegen Mike opnemen. Mike werd eerste Bob tweede en Roger derde. In totaal hadden we 14 inschrijvingen, volgend jaar gaan we voor de 20. TENNISCLUB OiRLD-CASTENRAY'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7