t Stichting Heemkundig Genootschap Castenray "fcem tmt fit zoo f' De oude foto Maandag 7 september: Vergadering bij Jan Strijbos. Aanvang 19.30 uur. Maandag 21 september: Lezing LGOG - 'Van Schieëperskruus tot Trans Cedron' door Johan Koster in Zaal 't Trefpunt Beukenrode, Beukenlaan 1 Venray. Zaterdag 3 oktober: Onthulling beeld ter herinnering aan de Hengstenassociatie en Nico van Melo, presentatie boek, optreden van De Balkers en expositie. 13.00-18.00 uur De Wis Zondag 4 oktober: Expositie Hengstenassociatie Vooruitgang in De Wis van 11.00-17.00 uur. Boerengezegden De oeëre te doon bij de kop hebbe staon. (Gierig zijn.) 'n Truufke legge. (Kaartspelen.) As ge nie uutstalt, verkopte ok niks! D'r ien valle as 'n vlieg ien de riestepap. (Het bijzonder treffen.) A'che mit ennen hoond nor bed gót, kömde d'r mit vluuën wér uut. (Wie met pek omgaat, raakt ermee besmet.) De foto van vandaag is gemaakt in café 't Doelhuis (De Kaöster) bij gelegenheid van het afscheid van Petje Steeghs. Petje vertrok vanuit Castenray naar Berkele Heem in Horst. Het exacte jaartal is mij niet bekend, maar ik vermoed rond 1965. Ik maak deze inschatting, omdat ik zelf op de foto sta (achter, half zichtbaar met donker brilmontuur). Verder staan op de foto: voorgrond v.l.n.r.: Albert Drüggen; Piet Duijkers; SefDuijkers. Achter en midden v.Ln.r.: Lies Jacobs; Jan Swinkels; Wiel Jacobs; Antoon Dinghs; Handrie Dinghs; Wim Duijkers en achter hem, half zichtbaar, Sjang Maes?; Truuj Rambags; To Geerets. te

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 12