Kermis in Castenray 16.00 uur vrijkaartjes voor botsauto's of draaimoien j j Deze activiteit wordt mede mogelijk gemaakt door Maandag 31 augustus 17.00 uur tombola met leuke prijzen! gebroeders Regter en de Dorpsraad van Castenray Komend weekend is het zover dan begint de kermis in ons dorp. Het kermiscomité van de dorpsraad heeft dit jaar gekozen voor een nieuwe opzet, in samenwerking met gebroeders Regter die de kermis exploiteert in Castenrav. Op zaterdag 29 augustus is er een kermismis in onze parochiekerk. Deze zal worden opgeluisterd door het Dames- en Herenkoor. Na de mis zal Pastoor Van Horne de kermis gaan inzegenen. Kermis en kerk heeft namelijk veel met elkaar te maken, vandaar dat de pastoor graag zijn medewerking verleent om de kermis te openen. Joekskapel "Op Tied muuj" zal zorgen voor de muzikale omlijsting tijdens de opening van de kermis. Dit alles begint om 19.15 uur. Voor de kleinste jeugd en de kinderen van de basisschool van Castenrav is het op kermismaandag feest!!! Dit iaar geen ballonnen!! Maar'smiddag om 16.00 uur worden er door de dorpsraad tegoedbonnen voor de autoscooters of de draaimolen uitgedeeld. Bij elke tegoedbon zit een lot voor de tombola waar de gebroeders Regter de prijzen voor beschikbaar stellen. De Tombola begint om 17.00 uur. Dus alle kinderen om 16.00 uur op de kermis. Dit mogen iullie niet missen!!! Wii wensen iedereen een leuke kermis toe. Kermiscomité Dorpsraad Castenrav Deze actie is voor alle kinderen vanaf 0 jaar t/m groep 8 van de basisschool 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3