Femke van de Laar Aanstaande donderdag zal Femke afscheid nemen van alle kinderen van De Stek en het team. Het is voor haar helaas niet mogelijk om uitgebreider afscheid te nemen. Om haar te ondersteunen en hopelijk te verrassen willen we iedereen uitnodigen om haar een kaartje te sturen en haar heel veel geluk en beterschap toe te wensen. Haar adres is: Femke van de Laar Gruttostraat 18 6012 RZ Haler Bedankt!!!!! Aanstaande vrijdag is het alweer de laatste dag van het schooljaar. Er zijn veel fijne dingen gebeurd dit schooljaar en daar hebben we veel hulp bij gehad. We weten dan ook niet waar we moeten beginnen met bedanken. Een kort overzicht: In september hebben de leerkrachten twee studiedagen besteed aan creativiteit op school. Dit schooljaar zijn we aan de slag gegaan met de methode 'Uit de kunst' waarin het onderdeel techniek ook aan bod komt. En dan was er ook nog fijn nieuws op het gebied van persoonlijk levensgeluk. Juf Janneke heeft een prachtige zoon, genaamd Siem gekregen. Er is een ontzettend sportieve projectweek geweest met het onderwerp 'Sport'. De kinderen hebben toen hun best gedaan om zoveel mogelijk geld bij elkaar te rennen tijdens een sponsorloop. In groep 7/8 is Angelo Friesen Voorleeskampioen geworden van De Stek van dit schooljaar. Alle kinderen hebben samen genoten van een fijn Sinterklaasfeest. In het nieuwe jaar is Juf Paulien Hagers bij ons op school begonnen als directeur. Samen met juf Andrea zorgde zij voor de leiding op school. Tijdens het schoolcarnaval werd er flink gehost en gedanst. Schoolprinses Iris Philipsen ging hierin voorop en nam iedereen met zich mee. De kinderen van groep 7/8 hebben het Heilig Vormsel mogen ontvangen tijdens een mooie viering. Dit schooljaar deden de kinderen van groep 7/8 van basisschool 'De Stek' mee aan het praktijkexamen verkeer in Horst. Iedereen is geslaagd, zowel voor het theoretisch als voor het praktisch deel. Groep 8 won de eerste prijs bij de Kies techniek wedstrijd in Venray. De opdracht was om een zo compleet mogelijk vervoermiddel te ontwerpen. Groep 8 maakte een helikopter die ook op het water kon landen en containers kon vervoeren. Dit was goed voor de hoofdprijs: een dagje uit naar het vernieuwde Industrion in Kerkrade. In groep 5 t/m 8 werden heel mooie digitale schoolborden geplaatst. Net voor de meivakantie ontvingen de kinderen van groep 4 de Eerste Heilige Communie. Ook dit was een mooie dag. Verder gingen de kinderen van de onderbouw op uitstapje naar 'Zoo Pare Overloon' en gingen de kinderen van de bovenbouw op schoolreis naar het oertijdmuseum 'De Groene Poort' in Boxtel en 'Dippie Doe' in Best. Groep 8 ging drie dagen op kamp bij Break-out in Swalmen. Dit waren drie super fijne afsluitingsdagen voor groep 8 na hun basisschoolperiode. Manon Wismans won de wedstrijd 'Het mooiste handschrift van Nederland' en won daarmee heel veel roem en een prachtige fiets. 8

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 8