Vrouwen Verenisins Casienray k http://castenray-dorpenvenraY.nl/vrouwenvereniging OPROEP AAN ONZE LEDEN De bierfeesten van 2009 zjtten er weer op. Het was weer een groot succes en dat alles door de inzet van vele vrijwilligers. Wij willen onze leden ook hartelijk danken voor hun hulp want zonder vrijwilligers kan een dergelijk dorpsfeest natuurlijk nooit plaats vinden en kan ook de verenigingskas niet gespekt worden. Iedere vereniging heeft een afgevaardigde in de commissie van de bierfeesten en onze vertegenwoordigster is al 5 jaar Gerd v/d Sterren. Zij heeft in het verleden deze taak van Mia Rutten overgenomen die ook 7 jaar deze taak vervulde. Gerd heeft al eerder aangegeven dat ze ermee wilde stoppen en nu de vraag of een van onze leden bereid is om haar taak over te nemen. De voorbereidingen nemen een aantal vergaderingen in beslag en de taak van onze vereniging is het verzorgen van de vrijmarkt. Voor informatie en vragen hier over kun je altijd terecht bij Gerd. Je wordt natuurlijk niet meteen in het diepe gegooid en Gerd zal je het eerste jaar wel helemaal weg wijs maken als je dat graag wilt. Dus zou je iets voor onze vereniging willen betekenen en lijkt je dit wel wat laat het dan even weten bij Gerd tel. 571073 of bij Franzis tel. 571201. Woensdag 15 juli gaan we voor het laatst nog een keer fietsen. Dus de dames die mee willen gaan kunnen zich dan om 19.00 uur bij de kerk verzamelen. De Vrouwenvereniging Castenray wenst alle leden en hun gezinnen en hele mooie vakantie Groetjes het Bestuur "Vrouwen 'Vereniging Castenray Langstraat 41,5912 PA Venlo 'Tel.:06-48864349 E-mail:cscatering@home.nl Internetwww.cscatering.nl 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7