biljartclub Vrijdag 10-7-09 Na een ontbijt kregen we een speech in de collegezaal en kregen we nog één lezing over de kust van Aberdeen. Hierna moesten alle verschillende workshops zich terugtrekken om een "aanbeveling" te schrijven voor het milieu in combinatie met de workshop die je hebt gedaan, voor Stan en René was dit bijvoorbeeld Dram? combineren met het geven van informatie over het milieu. De verschillende aanbevelingen en presentaties werden gehouden in de conferentiezaal en iedereen kreeg een indruk van de verschillende bezigheden van de workshopgroepen. Hierna kregen we een presentatie van het volgende gastland Indonesië, en kregen we een indruk wat ons daar te wachten stond. Afsluitend van de middag was een speech van Anne-marie, een verhaal van een andere Caretaker en een laatste presentatie van een Sir over het belang van milieu, natuur en de jeugd in onze huidige samenleving, ledereen kreeg even tijd om zich om te kleden en op te frissen voor het eindbal en een laatste avondmaal. Lonneke en Ilse trokken een beeldschone jurk aan die werd gecombineerd met een verschrikkelijk lelijke broek die hun mooie jurk helemaal verpeste, daarom trok lonneke de broek uiteindelijk toch onder haar jurk uit. René en Stan hadden een pak wat bestond uit een sjiek bovendeel en een schotse kilt die erg opviel in de menigte. Delène en Christian hadden hun mooiste kleren aangetrokken en genoten van de muziek en de sfeer. Op de avond werd er veel gedanst en muziek gemaakt door een Schotse muziekgroep genaamd "Iron Broo", die verschillende leuke nummers speelden en de jongeren (en sommige ouderen) aanzetten tot verscheidene traditionele schotse dansen. Een fantastische afsluiting van een geweldige week. ledereen nam afscheid in de aula en de avond werd verschillend (Stan en René, Lonneke en Ilse, Delène en Christian) beëindigd met onder andere kamerfeestjes, gesprekken en het opblijven tot 4 uur wanneer we moesten vertrekken naar het vliegveld en ons avontuur eindigde. Zaterdag 11-07-09 We hebben die nacht niet geslapen. Er waren veel feestjes en andere dingen die deze nacht zijn gebeurd. Toen we uiteindelijk allemaal om 4 uur 's morgens bij de poort buiten waren, gingen we met de taxi naar het vliegveld. Daar hebben we 2 uur van tevoren moeten inchecken. Toen gingen we na 2 uur eindelijk vliegen. Toen we aankwamen gingen sommigen slapen en sommigen niet. René, Stan en Lonneke gingen slapen en Delène, Christian en Ilse gingen winkeltjes bekijken. En natuurlijk ook dingen kopen. Ilse heeft Delène nog geholpen aan een opvallende tas. Na wat eten bij de burger King gingen we naar het vliegtuig om naar Düsseldorf te vliegen. Toen we in Düsseldorf kwamen stonden de ouders ons op te wachten. Toen hebben we daar nog wat koffie gedronken en verhalen verteld. Daarna zijn we naar huis gereden en is iedereen gelukkig goed thuisgekomen. Omdat het allemaal kort dag is, zullen we de foto's op onze website plaatsen zodra we ze uitgezocht hebben: http://castenray.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray We willen nogmaals iedereen bedanken die deze reis mogelijk heeft gemaakt, want deze ervaring zullen wij nooit meer vergeten donderdag 16 juli 20.00 uur, jaarvergadering mocht dit onverhoopt niet door gaan dan krijgt u dit zsm te horen ketsers^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 22