Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. ZONNEBLOEM ZOEMHUKSKE" Krekel toernooi America. Dinsdag 14 juli nemen we deel aan 't Krekel toernooi van Ons Genoegen America, deelnamen staat open voor alle schutters, wij vertrekken om 19,15 uur vanaf Café De Koster. Extra Trainingsavond. Woensdag 15 juli hebben wij weer een extra trainingsavond, voor alle schutters op de banen bij Café De Koster, aanvang 20:00 uur. Batavierendag. Zaterdag 18 juli hebben wij weer onze jaarlijkse Batavieren dag, de deelnemers worden om 15:45 uur verwacht bij Café De Koster verdere gegevens ontvangen de leden nog.) Verenigings foto. Zondag 19 juli 2009 om 12:00 wordt er een verenigings foto gemaakt ter gelegenheid van het 90 jarig jubileum van de Batavieren. Zorg datje op tijd bent in het volledige tenue(wit shirt en Blauwe sweater). Namens het bestuur. Op 24 Juni zijn we met 28 gasten/vrijwilligers naar het Zoemhukske in Horst op excursie geweest. We werden ontvangen met koffie en cake. We kregen een boeiende uiteenzetting over het leven van bijenhouden (imkeren) en het leven van de honingbij en haar omgeving. Daarna maakte we een wandeling door een prachtige plantentuin. Er bevinden zich allerlei soorten planten, die een belangrijke hoeveelheid nectar en stuifmeel leveren.. Alle planten zijn voorzien van bordjes met daarop zowel de Latijnse alsook de Nederlandse benaming. Het was alweer een gezellig en leerzaam samenzijn met onze gasten wat het doel is van de zonnebloem. Een vrijwilligster htto:/-home-u anadoo-nlivatavierencastenrav/ 1 thuiszorg Groens Krws Thuiszorg is onderdeel van De Zorggroep Groene Kruis is een begrip tn Noord- en Midden-Limburg. Ai generaties lang komen onze medewerkers bij mensen thuis voor huishoudelijke huïp, verzorging en verpleging. Dus als u zorg nodig heeft7 kies dan voor Groene Kruis Thuiszorg. Professionele wijkzorg ïs nu eenmaal ons vak. S Klantenservice 088 - 61 088 61 Meer info? Kijfc op www.dezorggroep.ni Goede zorg? 5 - -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13