Elke vrijdag visverkoop te Castenray 15.00 uur -18.15 uur Standplaats: Matthiasstraat (Kerk) Vishandel Eduard Camps Oostrum 8 06-24716667 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Schoolkamp We hebben geklommen op de klimtoren, een trapezoïdesprong gemaakt op 9 meter hoogte en nog veel meer spannende activiteiten gedaan. De kinderen van groep 8 hebben drie fantastische kampdagen beleefd. Tekening schoolgids De tekening van Robin Vollenberg (basisgroep 3) komt op de voorkant van de schoolgids van 2009-2010 te staan. Proficiat! Wat een prachtig kunstwerk! Kies Techniek prijs Vrijdag 17 juli gaan de kinderen van groep 7/8 met de trein naar Kerkrade. Hier zullen ze een bezoek brengen aan het vernieuwde Industrion, nu genaamd Continium. Omdat we de le prijs met de Kies Techniek ontwerpwedstrijd gewonnen hebben, mogen we hier naar toe als prijs. Het Continium is het eerste Discovery Center van Nederland. Bij het Continium kunnen de kinderen ontdekken wat wetenschap en techniek voor je leven betekenen. Niet alleen vandaag, maar ook voor de toekomst én het verleden. In het Continium is ontzettend veel zelf te doen en beleven. Ooit gevoeld hoe hard je hart pompt? Een wedstrijdje gedaan met twee robots? Door een mijngang gekropen? Of in de toekomst gekeken? Op www.industrion.nl is alle informatie over het Continium te vinden. Laatste schooldag Noteert u alvast in uw agenda? Op vrijdag 24 juli zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. Op deze dag verwachten wij de kinderen om 09.00 u. op school. Om 14.00 u. is de school uit en begint de zomervakantie. De kinderen van groep 1 en de instromers kunnen zich aanmelden voor deze dag. T.z.t. volgt er meer informatie via een ouderbrief. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek" 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 11