Uït de dorpsraadvergadering van 1 juli 2009 Elke vrijdag visverkoop te Castenray 15.00 uur - 18.15 uur Standplaats: Matthiasstraat (Kerk) Vishandel Eduard Camps Oostrum 8 06-24716667 9 zijn de volgende In de besproken 1. vergadering van de In deze vergadering hebben we kennis gemaakt met Gerrny Thielen, ze is de nieuwe projectleider'voor het gebiedspanei dat het nieuwe Dorpsontwikkelingsplan (DOP) voor Castenray gaat opstellen. Het gebiedspanei start op 20 oktober 2009 en is er op gericht om op het eind van het jaar een concept DOP op te leveren. De werkgroep vertrekt dit weekend naar Aberdeen naar een conferentie (Caretakers 4 All) om hun project te presenteren. Verder zullen ze daar ook aan een aantal projecten deelnemen. Na de zomer zal de werkgroep hun ervaringen presenteren aan Castenray. De werkgroep wordt verder uitgebreid met een 5tfe lid en inmiddels hebben zich 20 jongeren aangemeld bij deze groep. De komende maanden worden gebruikt om het volgende project voor te bereiden, het opknappen van de JOP Qongerenontmoetingspiek} De eerste plannen zijn al gemaakt en de eerste contacten, met name met Kern met Pit zijn al gelegd. Ook nu valt op dat de jongeren erg enthousiast zijn en vol leuke ideeën zitten. Ook deze groep zal de nodige financiële middelen nodig hebben en daarom hebben ze vorige week af een succesvolle kienavond georganiseerd. In de vergadering is ook gesproken over de kermis. We missen eigenlijk een echte opening van de kermis. Er zijn wat leuke ideeën waarmee het werkgroepje aan de slag gaat om deze uit te werken. Ook wordt er in plaats van de ballonnenwedstrijd een ander idee uitgewerkt. Wilt u meer informatie? Kijk dan op van de dorpsraadleden. of neem contact op met een Hoera, hef is zover. De keuze Is definitief. De spelers hebben afgelopen week het zodat ze het blijspel kunnen lezen voordat de rolverdeling plaats gaat vinden. Op woensdag 22 juli worden de spelers om 20.00 uur bij Joiein verwacht. De decorbouwers en souffleurs) hoeven niet bij de rolverdeling aanwezig zijn, maar zijn uiteraard we! welkom. Agendo Woensdag 22 juli 2009 Maandag 7 september 2009 Zaterdag 19 september 2009 Rolverdeling 1 ere petitieavond Ontspanningsavond JoiiecCgieep 7kmdet

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9