Tennisclub Qirto - Castenrav Een eerste bericht uit Aberdeen Beste leden Komende week staat het Venray open toernooi op het programma Het Öica team speelt komende woensdag t/m vrijdag de poule wedstrijden in Leunen Zaterdag zullen de finale wedstrijden in Venray gespeeld worden. Op zondag 19 juli organiseert onze vereniging een gezellïgheidstoemooi Alle jeugd- en seniorenleden kunnen Mar aan deelnemen. Het maakt niet uit of je net tennist of al langer. Iedereen is welkom. Er zal Dus geef je snel op voor Het motto is meedoen In verband met de indeling graag opgeven voor 12 juli De indeling hangt vanaf .15 juli in het clubgebouw. Opgeven kan bij Tom Verbruggen tel. nr. 571446 of Jan Arts 571383 Het bes mm Hallo dorpsgenootjes, Eerste dag Eerst willen we aangeven dat wij uiteindelijk veilig zijn aangekomen. Ons eerste vliegtuig had een technische storing waardoor we een andere vlucht moesten boeken. Na een lange reis via Parijs in plaats van Amsterdam liepen wij de luchthaven van Aberdeen binnen. We werden hartelijk ontvangen door de organisatie van Caretakers en ontmoetten al snel onze eerste mededeel nemers uit Groenland. Aangekomen op de universiteit moesten we ons haastten voor de opening. Hier kwamen een bond en kleurrijk gezelschap tegen en ontmoetten we onze mede-Nederlanders uit Maastricht. Na een officiële opening van de conferentie door de burgemeester en diverse lekkere Schotse hapjes gingen we weer terug naar de Campus. Vermoeid en uitgeput vielen we gelijk in slaap, want de volgende dag zou weer een vol programma zijn. Tweede dag Nadat we om S.30 uur ontbeten hadden, gingen we op weg naar onze eerste samenkomst met locale sprekers. Niet het meest interessante deel, maar vervolgens werden de landen aan elkaar voorgesteld vooropgelopen door een doedelzakspeler. Hierna hebben we ons project gepromoot tijdens de Ecofair in het centrum van Aberdeen. We hebben tijdens de fair kennisgemaakt met de deelnemers van de andere landen en hun projecten. Volgende week meer over onze ervaringen in Aberdeen, Greetings from Scotland, Stan, René, Ilse, Lonneke, Christian, Delène i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 7