Schoolkamp 6, 7 en 8 juli zijn de kinderen van groep 8 samen met Juf Andrea en Meester Ramses op kamj bij Break-Out in Swalmen. Wat zullen ze drie dagen veel plezier gaan beleven! Maandag 13 juli heeft het team een studiedag ingepland onder voorbehoud. Deze studiedag zal zoals het er nu naar uitziet doorgaan. Mocht er toch nog een verandering plaatsvinden dan wordt u hier van op de hoogte gebracht. De leerlingen hebben die dag dus vrij. Deze week vinden de laatste oudergesprekken plaats en niet zoals vorige week vermeld werd in de week van 13 juli. De leerkrachten van de groepen 5 - 6 en 7 nemen hierover contact op met de ouders zodra ze terug zijn van het schoolkamp. Deze gesprekken (waar nodig) zullen dan volgende week plaatsvinden. Vrijdag 17 juli gaan de kinderen van groep 7/8 met de trein naar Kerkrade. Hier zullen ze een bezoek brengen aan het vernieuwde Industrion, nu genaamd Continium. Omdat we de 1e prijs met de Kies Techniek ontwerpwedstrijd gewonnen hebben, mogen we hier naar toe als prijs. Het Contimum is het eerste Discovery Center van Nederland Bij het Conti ei urn kunnen de kinderen ontdekken wat wetenschap en techniek voor je leven betekenen. Niet alleen vandaag, maar ook voor de toekomst én het verleden. In het Continium is ontzettend veel zelf te doen en beleven. Ooit gevoeld hoe hard je hart pompt? Een wedstrijdje gedaan met twee robots? Door een mijngang gekropen? Of in de toekomst gekeken? Dp www.industrion.nl is alle informatie over het Continium te vinden. Noteert u alvast in uw agenda? Op vrijdag 24 juli zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. Voor de spelletjes die we op deze laatste schooldag doen, zoeken we nog een beetje hulp. Wie heeft zin/tijd om voor de middag te helpen?? Opa's» oma's, grote broers en/of zussen mogen natuurlijk ook helpen. Op deze dag verwachten wij de kinderen om 09.00 u. op school. Om 14.00 u. is de school uit en begint de zomervakantie. De kinderen van groep 1 en de instromers kunnen zich aanmelden voor deze dag. T.z.t. volgt er meer informatie via een ouderbrief. Hartelijk dank aan iedereen die zich heeft opgegeven om in de eerste week na de vakantie mee te helpen met het omnummeren van alle leesboeken. In de zomervakantie maken Ria Sonnenberg en Mariet Bakker een overzicht van alle werkzaamheden en de ouderhulp. Iedereen die zich heeft opgegeven krijgt aan het einde van de zomervakantie of op de eerste schooldag persoonlijk bericht. 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 4