R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray TechTop4ü 2009 v Woensdag 1 juli gaat groep 7/8 met de bus naar het Mecc in Maastricht. Dit is een experience- en attractiepark met demonstraties, kijk- en doe-activiteiten, audiovisuele en multimediale presentaties, shows en wedstrijden. Het mikt op een jonge doelgroep van 10 tot 15 jaar die in klassikaal verband de TechTop 4U zal bezoeken. Er wordt gerekend op zo'n 15.000 deelnemers! En BS 'De Stek' is uitgeloot om hier kostenloos naar toe te kunnen gaan! Wij wensen de kinderen van groep 7/8 veel plezier toe! Schoolkamp Maandag 6 juli gaan de kinderen van groep 8 samen met Juf Andrea en Meester Ramses op kamp. Bij Break-Out in Swalmen zullen ze drie dagen veel plezier gaan beleven! Wij wensen hun een super fijn kamp toe! Studiedag leerkrachten Maandag 13 juli heeft het team een studiedag ingepland onder voorbehoud. Deze studiedag zal zoals het er nu naar uitziet doorgaan. Mocht er toch nog een verandering plaatsvinden dan wordt u hier van op de hoogte gebracht. De leerlingen hebben die dag dus vrij. Oudergesprekken In de week van 13 juli vinden de laatste oudergesprekken plaats. Hierover heeft u inmiddels bericht ontvangen. Laatste schooldag Noteert u alvast in uw agenda? Op vrijdag 24 juli zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. Op deze dag verwachten wij de kinderen om 09.00 u. op school. Om 14.00 u. is de school uit en begint de zomervakantie. De kinderen van groep 1 en de instromers kunnen zich aanmelden voor deze dag. T.z.t. volgt er meer informatie via een ouderbrief. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek" APK-Keuring, zonder afspraak Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties voor alle verzekeringen Glasreparatie (ster) gratis voor alle verzekeringen Banden, uitlaten en accu's tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto's Erkend inbouwstation van alarmsystemen voor verzekeringen Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst Tel: 077-3986528 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3