Grote Kien Avond Vrijdag 26 Juni in de Wis Aanvang: 20.00 uur Voor iedereen die van kienen houd, jong en oud! http://castenrav.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray. rekeningnummer: 1186.79.449. Aanstaande vrijdag is het zo ver, dan kan iedereen naar de Wis komen voor een leuke avond Kienen. De jeugd heeft gezorgd voor leuke prijzen die door verschillende bedrijven belangeloos is gegeven aan KIC De kaarten kosten: kleine kaart 3,50 en een grote kaart 5,00. De totale opbrengst is voor KIC. Om 20.00 uur willen we beginnen en de zaal is al open vanaf 19.30 uur zodat u een leuk plaatsje kunt zoeken en al vast een kopje koffie kunt drinken voordat we beginnen. We hopen dat iedereen uit ons dorp aanwezig zal zijn, jong en oud voor een leuke avond samen!!! We willen de Vrouwenvereniging bedanken voor de kienkaarten en de Ouderenbond voor het reclame maken onder haar leden. De volgende bedrijven zullen waardebonnen of iets anders ter beschikking stellen: Exotische planten M. Direks Castenray Oriental Dynasty Castenray Schoonheid en pedicure salon Beau Visage Castenray Asperge boerderij Friessen Castenray Kinderkleding Poeis Castenray Avifït sport studio Beau Fit Castenray Appelfruitteler Classens Castenray Pluimveebedrijf Vullings Castenray Beauty Schop Venray Venray Da Horst Inter toys Horst Bloembinders Witveld Horst Bakkerij Gommans Sevenum/Venray Happen en tappen Blok 10 Horst US en chocolade Passi Horst Gemeente Venray Venray We zijn nog met bedrijven bezig voor nog meer prijzen, maar deze waren nog niet bekend toen dit artiekel werd gemaakt. Alle bedrijven bedankt alvast voor jullie medewerking!!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 4