Wel is het de bedoeling dat de tietsen van alle kinderen op de locatie komen. Dus vragen wij hiervoor ouders die een auto hebben met trekhaak en f ietsenstandaard of stationwagens/busjes waar fietsen in kunnen. Om hier een indicatie van te krijgen hopen we dat jullie hier snel op willen reageren zodat wij alles goed op een rijtje kunnen zetten. Geef daarom even aan of je kunt rijden en hoeveel fietsen je mee kunt nemen. Op zondag 26 juli is.de bedoeling dat ALLE ouders om 20.00 uur zelf hun kinderen en hun fiets /^komen ophalen op de plaats van bestemming (lukt het niet om de fiets mee terug te krijgen, dan willen wij natuurlijk wel meedenken voor een oplossing). De koffie staat om 20.00 uur klaar Wij zorgen er zondags 's middags voor dat de bagage van de kinderen weer in CaséIe terug bezorgd wordt. Wil je mee met het doeweekend vul dan het onderstaande strookje in voor 1 juli en lever dit in bij Jacqueline Hendrikx, Horsterweg 46. (ook kinderen die zich al opgegeven hadden even opnieuw het strookje invullen i.v.m. het regelen van het vervoer! Naam kind(eren): Adres: Telefoonnummer thuis: Telefoonnummer ouders mobiel: Ouders rijden vrijdag 24 juli ja nee Hoeveel kinderen kunnen er mee Hoeveel fietsen kunnen er mee 17 julistreetdance/hiphop Voor deze avond hebben wij een super leuke workshop geregeld bij de FROXX! Hier worden wij wegwijs gemaakt in het dansen van streetdance en hiphop. Wij horen de jongens alweer denken"dat is toch niets voor ons!" Maar denk hier goed over na, het is kei vet en zoals ze bij Froxx zeggen voor jongens is het net zo leuk. Wij willen graag met de fiets om 19.30 uur vertrekken bij De Wis. Zorg er weer voor dat de fiets in orde is met goede verlichting en denk aan je veiligheidshesje. Wij kunnen het niet genoeg zeggen maar het is voor ieder zijn veiligheid. De kosten voor deze avond zijn €5,00. Jullie kunnen je tot en met 11 juli opgeven bij Regi 571590 of per mail: reai.classens@planet.nl. Wij zijn rond de klok van 22.00 uur weer terug in de City of Caséle! 24 juli t/m 26 juli doeweekend 19 Bouw Bongers Stevens Castenray Swolgen 0478-571979 /06-15483081 Nieuwbouw, verhouw, renovatie en ümmerwerli

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 19