Stichting Jeugdwerk Castenray 1 Zeskamp spellen S.J.W. Castenray 5e plaats Rollebol 2009 NIEUWE OPZET! Doeweekend 2009 Zaterdag 20 juni was het dan zover. Vanuit Castenray gingen we met ruim 43 kinderen en 17 leid(st)ers richting Venray Het beloofde een gezellige en sportieve dag te worden. Met zes andere jeugdclubs strijden om de eerste plaats bij Rollebol. De kinderen genoten van drie spellencircuits. 2 Spellen binnen het thema "Kermis" 3 Heen en weer spel in het bos In drie leeftijdscategorieën namen we deel aan de spellencircuits. De jeugd van Castenray was enorm enthousiast en sportiefZe gingen er helemaal voor. Alles liep op rolletjes en ook het weer zat ontzettend goed mee. (1 bui van 6 minuten) De dag was heel goed verlopen en we stonden te wachten op de prijsuitreiking. Iedereen had erg zijn best gedaan en we hoopten dan ook op een mooie uitslag. De spanning werd opgebouwd. Wie zou rollebol 2009 winnen Toen kwamen wij aan de beurt Met name door het doorzettingsvermogen en enthousiasme van de kinderen hebben we de vijfde plaats weten binnen te halen. We kunnen helaas niet iedereen met naam bedanken want dan is de kans groot dat je iemand vergeet, daarom willen wij alle Vrijwilligers/en Ouders bedanken die deze dag tot een groot succes hebben weten te maken. Zonder deze mensen is er geen rollebol Hopelijk tot volgend jaar bij Rollebol 2010 in Oirlo Groetjes Annelie Reintjes Loes Janssen. p.s t-shirts inleveren bij Silvia Weys Hallo kids van Caséle! Het begint al weer op te schieten! We zijn al weer volop bezig met de voorbereidingen van het doeweekend 2009. Natuurlijk is het weer strikt geheim waar we dit jaar heen gaan. Eén ding willen wij jullie verklappen, zo'n mooie locatie hebben jullie in geen jaren gezien! En de ruimte er omheen is in één woord gezegd GEWELDIG! Ja we willen jullie niet nieuwsgierig maken hoor.... De datum van het doeweekend is van vrijdag 24 juli t/m zondag 26 juli. In tegenstelling tot eerdere berichten willen we om 15.30 uur vertrekken met auto's naar de top locatie. Dit geldt voor ALLE kinderen. Wij hebben de kilometers gefietst en zijn toen fffkes om de tafel gaan zitten (met de tong op de enkels) waarna toch besloten is dat het misschien toch te ver is voor de kids. Wij willen natuurlijk niet dat jullie al moe aan dit weekend gaan beginnen!!! 4 t

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 18