Vrouwen Vereniging Castenray http://castenrav.doiT)eDveDrav.iii/vrouwenvereniging Hallo dames Vro tartten Vereniging Castenray 23 september staat weer ons jaarlijks uitstapje op het programma en dit jaar hebben we er iets bijzonders van gemaakt. We gaan nl. naar Antwerpen. 's Morgens brengen we eerst een bezoek aan de Joodse wijk, daarna op eigen gelegenheid lunchen en dan maken we o.l.v. een gids een "snoepwandeling" door de stad. Zoals gewoonlijk sluiten we deze dag weer af met een diner. Het exacte programma volgt te zijner tijd. Natuurlijk willen we graag weten wie er mee wil gaan en ondanks dat dit een exclusief uitstapje wordt willen we de eigen bijdrage van onze leden op 35,- houden. We hebben het minimale aantal van 35 personen nog niet bij elkaar, dus heb je nog een vriendin, een zus of een buurvrouw die graag mee wil dat kan. Voor niet leden zijn de kosten 45,- dus geef je vandaag of morgen nog op via tel.571201 of via ons email-adres: vrouwenver.castenray@live.nl Groetjes het bestuur Fietsexcursie naar Bonsaikwekerij in Grashoek op woensdag 1 juli 2009. Vertrek om 09.00 uur. Koffie met vlaai bij de turfhoeve 11.30 uur: aankomst bij Bonsaikwekerij Grashoek. Bij de bonsaikwekerij is koffie te koop a 1 euro per kopje. Tevens gelegenheid om zelf meegebrachte broodjes op te eten. We krijgen een rondleiding van 1 a 1 V2 uur. 13.00 - 13.30 uur: Verder fietsen eventueel kleine pauze in Maasbree In Sevenum kunnen we op de terugweg nog iets drinken/ijsje eten. Degene die graag mee willen maar die het fietsen te ver vinden kunnen zich natuurlijk ook opgeven, we kijken dan wel wie er ev. wil rijden. De kosten bedragen 3,50 euro p.p. Opgave tot en met 24 juni bij: Franzis tel.571201 of via het email-adres van de vereniging. 14 0 Wmm v#: ;v m

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 14