Grote Kien Avond Vrijdag 26 Juni in de Wis Voor iedereen die van kienen houd, jong en oud! Aanvang: 20.00 uur Met leuke prijzen als een eetbon van 20 euro, make-up set, bloemen bon, asperges, planten, tassen en ga zo maar door! Opbrengst is voor "Kleur in Castenray" 5 Wandelvierdaagse Venray Afgelopen week hebben een aantal van KIC meegedaan met de wandelvierdaagse en met groot succes. De eerste prijs bij de 15 KM werd binnen gehaald. Maar dat kwam omdat er met veel enthousiasme werd gelopen, vooral de "zwaai momenten"naar het plubliek en de jury was zeer lachwekkend. Hopelijk doen we volgend jaar weer mee, en doen de jongens die nu niet mee liepen ook een dag voor de gezelligheid mee. Er is met deze activiteit ook geld opgehaald en wel 290 euro, iedereen die ons geld heeft gegeven hoeveel dan ook onze hartelijke dank hiervoor!!!!! Dorpendag Afgelopen zaterdag heeft KIC met een stand gestaan op de dorpendag in Baexem. Op deze dag kunnen dorpsraden uit Limburg en Brabant komen en doen dan mee aan workshops. Ook KIC zou een workshop verzorgen, maar door te weinig deelname ging dit niet door. Maar men mocht wel komen voor een stand in te richten over hoe KIC tot stand is gekomen. Hier was veel belangstelling voor en hebben ze zo ook andere dorpen kunnen laten zien dat Castenray een kleurrijk dorp is! Voor deze dag kreeg KIC een leuke bijdrage voor de JOP, en ook in het bekende varkentje werd door de deelnemers aan deze dag aardig wat geld in gedaan. Grote Kien Avond Op vrijdag 26 juni is er een kien avond voor iedereen, jong en oud. We hebben zeer leuke prijzen voor u klaar liggen, van verschillende bedrijven hebben we prijzen gekregen. Volgende week meer hierover in De Schans. We willen wel de vrouwen vereniging van Castenray al vast bedanken voor het te beschikking stellen van de kienkaarten! Lid worden! Wil jij ook lid worden? Dat kan! Je kunt lid worden en meedoen met alle activiteiten. Je mag mee denken en organiseren. Alles is geheel vrijblijvend en je hoeft geen contributie te betalen. Leeftijd is vanaf de brugklas. Stuur een mail naar KIC@live.nl en meld je aan! Voor informatie kun je altijd terecht bij de leden: Stan Vullings, Ilse Claessens, Rene Classens, Lonneke Duijkers, Delène Steegs en Christian van Bommel. http://castenrav.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray. rekeningnummer: 1186.79.449.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5