Hallo ouders/verzorgers. Wij van de werkgroep Kleur In Castenray hebben vernomen dat er enkele punten van kritiek zijn op het gebied van sponsoring, dit vooral bij het ophalen van geld, door de werkgroepleden zelf, als waardering voor het lopen van de 4daagse. Er bestaan blijkbaar enkele onzekerheden over de uitgave van dit sponsorgeld aangezien de wij als commissie op studiereis naar Aberdeen gaat en er zo de gedachte onstaat dat de jongeren geld ophalen om onze reis te kunnen bekostigen. Deze gedachte is begrijpelijk en we willen op deze manier meer duidelijkheid geven over de sponsoring van onze werkgroep. De jeugd die erg enthousiast is en met veel ideeën aankomt heeft zelf ook laten blijken dat ze graag iets overhebben om de werkgroep financieel te steunen, maar ook wij als commissie zijn druk bezig met het zoeken naar sponsors en het regelen en organiseren van projecten. Helaas zijn de financiën erg moeilijk voor ons aangezien we allemaal vrijwilligers zijn en we geen vaste bron van inkomsten hebben, daarom hopen wij op waardering van mensen voor onze projecten zodat wij financieel geholpen worden en wij weer geld kunnen steken in het realiseren van nieuwe kunst- en milieuprojecten. U moet de sponsoring van Aberdeen niet zien als vakantie, want wij hebben een hele drukke week waarin we hopen veel nieuwe ideeën, informatie en leerzame dingen op te doen die we later weer kunnen gebruiken bij het "kleuren" van ons mooie dorp. We hopen echter ook dat U begrijpt dat wij als commissie veel moeite hebben gedaan om het tunneltje op te fleuren en wij de Jeugd 3 fantastische dagen van vermaak en tijdverdrijf hebben gegeven en nog steeds bezig zijn om zoveel mogelijk dingen voor de jeugd te doen, we proberen hen er zoveel mogelijk bij te betrekken maar helaas kunnen we niet met 20 man naar Schotland. En er mag ook niet vergeten worden dat we als commissie projecten organiseren voor én door de jeugd, en de jeugdgroep wilde ons ook helpen waarmee wij heel bij zijn, ons eerste project staat er al, en is het bewijs van de goede samenwerking. Ook heeft de commissie ook al weten te zorgen voor een roulerende pannakooi bij de JOP, hier zal later nog meer aandacht aan besteed worden aangezien wij graag zien dat deze pannakooi daar vast komt te staan. Verder hopen wij dat jullie als ouders/verzorgers er het vertrouwen in hebben dat wij onze zaken serieus regelen en ervoor zorgen dat elke cent goed besteed wordt. Ook zullen we na elk project met een evaluatie komen, waarin U kunt zien waar alle moeite en tijd toe heeft geleid. Hiermee hopen wij wat duidelijkheid te scheppen, hebt U echter nog vragen of goed onderbouwde kritiek dan mag er ten alle tijden contact gezocht worden met iemand van de commissie. Aarzel niet om dingen te zeggen, want wij willen graag alle kritiek horen zodat wij ons kunnen verbeteren. Vriendelijke groetjes, Stan Vullings Commissie KiC fi iwu^>voO

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 4