Nieuws KiC Grote Kien Avond Vrijdag 26 Juni in de Wis Voor iedereen die van kienen houd, jong en oud! Aanvang: 20.00 uur Met leuke prijzen als een eetbon van 20 euro, make-up set, bloemen bon, asperges, planten, tassen en ga zo maar door! Opbrengst is voor "Kleur in Castenray" (Kleur in Castenray) Wandelvierdaagse Venray a.s. donderdag gaat het beginnen, 15 km lopen door Venray, toen dit bericht werd gemaakt wisten we nog niet hoeveel geld we hebben opgehaald, volgende keer meer. De volgende personen (ouders) graag rijden naar Venray, we vertrekken om 16.30 uur bij de Wis, terug komst weten we nog niet maar de jeugd kan de ouders wel bellen als we weten hoe laat we weer terug zijn. Voor zondag vertrekken we om: 9.30 uur Donderdag: Christian/llse/Stan Vrijdag: Christian/Rene/ Lonneke Zaterdag: Delene/Nina/ Inge Cl Zondag: Delene/Yvon/Kim Ruilen onderling mag natuurlijk wel, even zelf regelen, ledereen het KIC T-shirt aan! 15 november 2009 In goed overleg met de carnavals vereniging hebben we besloten om deze dag niet door te laten gaan, dit om tal van redenen. Hopelijk kunnen we in de toekomst samen met de carnavals vereniging iets opzetten voor de jeugd van af de brugklas! Lid worden! Wil jij ook lid worden? Dat kan! Je kunt lid worden en meedoen met alle activiteiten. Je mag meedenken en organiseren. Alles is geheel vrijblijvend en je hoeft geen contributie te betalen. Leeftijd is vanaf de brugklas. Stuur een mail naar KIC@live.nl en meld je aan! Voor informatie kun je altijd terecht bij de leden: Stan Vullings, Ilse Claessens, Rene Classens, Lonneke Duijkers, Delène Steegs en Christian van Bommel. http://castenray.dorpenvenrav.nl/kleurincastenray. rekeningnummer: 1186.79.449. fiojuoyoo

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9