Kleine Jeugd Castenrav Beste mensen van Castenrav Volgende week donderdag 11 juni gaat in Venray de Avond Vierdaagse weer van start, we hebben dit jaar weer een leuk groepje. Ook dit jaar vragen we de medewerking van de ouders om de kinderen naar Venray en na het wandelen weer terug naar huis te brengen. De vertrektijden naar Venray zijn donderdag t/m zaterdag elke dag om 17.00 uur vanaf de "Wis". Op zondag is de vertrektijd bij de "Wis"om 10.15 uur. Het DÉFILÉ is om 12.45 uur. Het opstellen voor het défilé is in de Helfrichstraat te Venray, op zaterdag krijgen we het nummer te horen, waar we staan. Willen de chauffeurs ook tijdig bij de "Wis "aanwezig, zodat we zo snel mogelijk kunnen vertrekken. Wanneer iemand op een desbetreffende dag niet kan, graag zelf ruilen. Hier volgt het rij schema: Donderdag 11 juni (vertrek 17.00 uur) Sophie Philipsen - Mirte Versteegen - Gijs Wismans - Rens Franssen. Vrijdag 12 juni (vertrek 17.00 uur) Manon Wismans - Anne Heidens - Gijs Duijkers - Jouke Weijs - Cherel Steeghs - Tilly. Zaterdag 13 juni (vertrek 17.00 uur) Giel Vissers - Demi Jakobs - Job Wismans - Jort Heidens - Tilly. Zondag 14 juni (vertrek 10.15 uur) Dirk Duijkers - Dani Panhuis - Teun Heidens - Fenne Weijs - Hanneke - Tilly. Willen jullie op zondag een lunchpakketje (brood en drinken), voorzien van naam mee nemen, dit wordt dan tijdens de rust op gegeten. Na het wandelen, kunnen de chauffeurs bij de schouwburg de kinderen verzamelen om weer mee te nemen naar Castenray. Het ligt aan het tijdstip van vertrek bij de schouwburg hoe laat wij weer terug zijn, dat kan iedere dag anders zijn, maar de chauffeurs worden op donderdag, vrijdag en de zaterdag rond 19.15 uur bij de schouwburg verwacht. Ouders alvast bedankt voor de medewerking. Jongens en meisjes heel veel plezier wandelplezier. Hanneke - Diny - Tilly. Mede dank zij uw bijdrage aan de Lourdesactie gaat Annie Lenssen deze week op bedevaart naar Lourdes. Wij wensen haar een heel fijne reis en we hopen dat ze gesterkt terug komt om haar verdere behandelingen te ondergaan. En alle gevers tevens hartelijk dank voor uw bijdrage. De zorggroep van de parochie Castenray. WIE LUISTERT DAN DE le COMMUNIEDIENSTEN OP? 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3