Handboogschutterij De Batavieren Castenray I IJENNISKENS Jiibileumtoernooi „De Batavieren" Zaterdag 30 mei krijgen wij de schutters van „Neerlandia" uit Bakel op bezoek voor deelname aan ons jubileumtoernooi, aanvang 19:00 uur. De volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten: Gerrit Cremers, Bob Kuijpers en Geert Dings. Zorg datje om 18:40 uur aanwezig bent. Dinsdag 2 juni krijgen wij de schutters van „Vredelust" uit Deurne op bezoek voor deelname aan ons jubileumtoernooi, aanvang 19:45 uur. De volgende personen worden verwacht voor het noteren van de punten: Leo Steeghs en Frank Weijs. Zorg dat op 19:35 aanwezig bent. Onderlinge competitie 10c ronde Dinsdag 26 mei wordt de 10e ronde van de onderlinge competitie verschoten. Aanvang 20:00 uur Alle schutters kunnen deelnemen. Loting Koningsschieten Dinsdag 26 mei is er ook de loting voor het koningsschieten voor a.s. zondag 31 mei. Aanvang loting is 21:00 uur. Extra training Woensdag 27 mei is er een extra trainingsavond o.l.v. een trainer, zodat elke schutter optimaal aan de start verschijnt zondag bij het koningsschieten. Aanvang is 20:00 uur. Koningsschieten Zondag 31 mei is het zover, dan vindt het jaarlijkse koningsschieten van „De Batavieren" weer plaats bij cafe '„De Koster". Aanvang is 14:00 uur. Schutters zorg dat tijdig aanwezig bent. Het openingsschot zal gelost worden door prins carnaval 2009 Erik Thielen. Ook dit jaar hebben wij weer een koningspool waar iedereen aan kan deelnemen, door op het betreffende formulier de naam in te vullen van wie hij denkt dat die persoon koning wordt. Hieraan zijn diverse prijzen verbonden en u steunt er tevens de vereniging mee. Doe eens mee. Inleveren kan bij een van de leden of bij cafe „De Koster". Limburgse kampioenschappen De Limburse persoonlijke kampioenschappen worden verschoten op zaterdag 27 en zondag 28 juni bij Willem Teil te Geverik. Schutters die hieraan willen deelnemen, kunnen zich tot en met zondag 31 mei opgeven bij Leo Steeghs. AUTO RIJSCHOOL. Erkende bromfietsopleiding Theorieopleidingen: persoonlijk les! Telefoon 0478 571876 http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav/ CA57ÉH8AY WI9I9^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3