goejedag casle vuruut Spellenmiddag korf ba 1st ers welpen en F. Zaterdag 13 juni is het zover, dan zal er met de Korfbal Kring Venray een spellenmiddag gehouden worden op Sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek ter afsluiting van het seizoen van de welpen en F teams. De dag begint om 10.00 uur dus dat wordt op tijd opstaan. We vertrekken om 09.00 uur bij het sportpark de Heesakker. Ook worden de kampioenen van afgelopen seizoen gehuldigd. Voor SVOC '01 betekent dit de huldiging van de F, Welpen 1 en 2 voor de zaalcompetitie en de welpen 2 voor de 2e helft veldcompetitie. Wat moet ie meenemen? Korfbaltenue, dus je rokje, de t-shirts moeten mee en je sportschoenen. Er zijn geen kleedlokalen beschikbaar dus zorg datje de meeste spullen thuis al aan doet. Een lunchpakket is ook wel belangrijk, neem niet teveel te snoepen en te drinken mee, daar krijg je alleen maar buikpijn van. Gewoon dat watje nodig hebt!!! En in ieder geval. Heel veel goede zin!!! Aan het einde (rond 13.45 uur) zal er de afsluiting en de prijsuitreiking zijn. Volgende week zullen we een overzichtje plaatsen met de teamindelingen en de chauffeurs voor deze dag. Groetjes, Linda en Kelly eind juni is ut wer zo ver, wat vroeger de ókamp was is nou batle of the buurten gewurre met als doelstelling ok de iets aldere minse ur bej te betrekke ui vur-uut dus als ge zin het kunde ow opgeve bej kuukie en klutje nummer: 0623025192 en hojjuh w. thuiszorg pm VI y2i' Klantenservice bel 088 - 61 088 61 Meer info? Kijk op www.dezorggroep.nl Groene Kruis Thuiszorg is onderdeel van De Zorggroep Groene Kruis is een begrip in Noord- en Midden-Limburg. Al generaties lang komen onze medewerkers bij mensen thuis voor huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging. Dus als u zorg nodig heeft, kies dan voor Groene Kruis Thuiszorg. Professionele wijkzorg is nu eenmaal ons vak. euUüTVCBEHl&ING -U'V- Goede zorg? Geen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 22