Stichting Jeugdwerk Castenray Iedereen super bedankt die onze bloemenactie tot een succes hebben gemaakt!!!! RUITERCLUB "DE EENDRACHT" DORPSKALENDER 6 juni: midgetgolf En vinden jullie midgetgolf ook zo leuk? Nee, niet op de Wii-spelcomputer maar in het echie.. dan kunnen jullie je weer massaal opgeven voor deze sportieve actie. We vertrekken met de fiets om 19.30 uur vanaf de Wis en zijn rond 22.00 uur weer terug. De kosten zijn €2,50. Denk er wel aan dat je veiligheidshesje aan doet op de heen en terug weg en dat je fiets in orde is zodat voor- en achterlicht het doet. Dit is voor iedereen z'n eigen veiligheid! Je kunt je tot en met 28 mei opgeven voor deze actie bij Regi per tel.: 571590 of per mail: regi .classens@planet.nl. 11 juni t/m 14 juni Avondvierdaagse Heerlijk om 's avond de 10 km te lopen! Wij hebben er al zin in en kijken er erg naar uit. Jullie natuurlijk ook. Heb je zin om mee te lopen? Haal je wandelschoenen dat maar alvast uit de kast. Je kunt je opgeven t/m 26 mei bij Regi per tel.: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl. Kosten voor deze avonden zijn €5,50. De vierdaagse is dus van 11 t/m 14 juni. Het défilé is op zondag en begint om 12.45 uur. Voor deze dagen vragen we ook weer ouders van onze lopers om ons te brengen naar Venray en te halen, rekening houdend met de kleine jeugd. Natuurlijk gaan we nog een keer van te voren onze spieren laten wennen aan al dat geloop en wel op dinsdag 26 mei om 19.00 uur bij De Wis. 20 juni: rollebol 24 juli t/m 26 juli doeweekend (verdere info komt nog een keer duidelijk in schans!) castenrav.dorpenvenrav.nl/eendracht Zondag 24 Mei was er een selectiewedstrijd voor pony's in Horst. Mandy Peters behaalde hier in de klasse M1 bij de dressuur de 1e prijs met haar pony Charon. Nieuwe/gewijzigde data 22 juli Fanfare Dorpsklank; rondgang 23 juli Fanfare Dorpsklank; laatste repetitie voor de vakantie 07 september Toneelgroep Vondel; lc repetitieavond 10 september Fanfare Dorpsklank; eerste repetitie na de vakantie 19 september Toneelgroep Vondel; ontspanningsavond 01 november Fanfare Dorpsklank; Allerzielen 14.30 uur 13 november Fanfare Dorpsklank; Caselse avond 29 november Fanfare Dorpsklank; intocht Sinterklaas 20 december Fanfare Dorpsklank; kerstconcert 12 maart Toneelgroep Vondel; uitvoering 13 maart Toneelgroep Vondel; uitvoering 14 maart Toneelgroep Vondel; uitvoering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 17