bringende oproep aan alle ouders Wij, Jos Claessen? en Marie-José Janssen, vormen momenteel als enigen de werkgroep gezinsviering, al zo'n vijf jaar. Omdat wij met ingang van komend schooljaar geen kinderen meer hebben die onderwijs volgen op Basisschool de Stek, zal ik(Marie-José) binnen afzienbare tijd met de organisatie van gezinsvieringen stoppen en stel ik(Jos) als voorwaarde om in functie te blijven, dat ik van minstens twee enthousiaste ouders ondersteuning ga krijgen. Afgelopen jaren hebben wij, na het stoppen van Diny Peeters, al een flink aantal ouders benaderd om de werkgroep bij te staan, maar tot nu toe helaas zonder enig succes, be nood is nu echt aan de man. Als er geen aanvulling van het team komt zou de consequentie hiervan kunnen zijn, dat er in de toekomst helemaal geen gezinsvieringen meer plaats zullen vinden in Castenray. bit zou erg spijtig zijn, omdat dit dan ook gevolgen heeft voor: - het voortbestaan van Cajeko en de opluistering van b.v. de le communie-dienst, - de Sint Maartensviering met fakkeloptocht en troshoop, - de viering van Kerstmis, - de viering van Palmpasen met het voorstellen van de communicanten. !Wij doen via deze persoonlijke oproep dan ook een dringend beroep op jullie om ervoor te zorgen, dat het team op sterkte wordt gebracht. Aangezien al jullie kinderen op een Rooms-Katholieke basisschool zitten, lijkt het ons voor de hand te liggen dat jullie het ook belangrijk vinden dat jullie kinderen regelmatig in de kerk komen, zeker ook als voorbereiding op de Eerste H. Communie en het H.Vormsel. be gezinsmissen zijn hiervoor altijd een uitstekende gelegenheid geweest. Concreet zoeken wij dus twee of drie ouders die dit op zich willen nemen. Natuurlijk willen wij de nieuwe werkgroep graag begeleiden zodat deze traditie hopelijk niet verloren gaat in Castenray. Voor meer info: Jos Claessens tel.571962 of Marie-José Janssen tel.571985 13

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13