"W: Bloemenactie SJWC We komen op woensdag 20 mei vanaf 17:30 uur bij u aan de deur met een mooi bosje bloemen. De opbrengst komt ten goede aan de activiteiten van SJWC. Steunt u onze actie ook dit jaar weer? Bestuur SJWC 11 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel ly Ons bereikte het droevige bericht, dat ons erelid Hay Dinghs op 14 mei is overleden. In 1982 werd hij bij de heroprichting van onze toneelclub aangezocht als regisseur en als zodanig had hij met het eerste stuk("Onno"), dat in het kader van de jubileumviering "50 jaar parochie Castenray" in 1983 op de planken werd gebracht, groot succes. Mede door zijn inzet als regisseur, werd Toneelgroep Vondel weer nieuw leven ingeblazen, en is Toneelgroep Vondel tot op de dag van vandaag nog springlevend. Helaas ging zijn gezondheid hem parten spelen en zag hij zich genoodzaakt het wat kalmer aan te gaan doen om uiteindelijk zo'n acht jaar geleden zijn activiteiten binnen de club te staken. Zijn betrokkenheid bleef echter bewonderenswaardig groot tot het allerlaatste moment. Met het heengaan van Hay, die van grote betekenis is geweest voor onze vereniging, verliezen wij een man met een grote persoonlijkheid en een lief karakter. Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Martha, zijn dochters Gertie en Marion en zijn kleinkinderen. Hen wensen wij heel veel sterkte en troost toe, nu, maar ook in de toekomst. Leescommissie De leescommissie 2009/2010 heeft besloten toch nog een nieuwe ronde te gaan lezen. Afgelopen weekend hebben zij een de boekjes ontvangen. Het zijn in totaal 16 boekjes. We wensen de leescommissie veel succes en leesgenot. Straattheater Zaterdag 16 mei jl. hebben enkele van onze leden het straattheater verzorgd bij de opening van de wandelroute in Castenray. De reacties die zij mochten ontvangen waren heel positief. Een woord van dank aan de leden die dit verwezenlijkt hebben. Op korte termijn hopen wij enkele foto's hiervan op onze website te kunnen plaatsen. Ontspanningsavond De organisatie voor de ontspanningsavond is dit jaar in handen van Jolein en Marcel. Agenda Maandag 7 september 2009 Zaterdag 19 september 2009 1e repetitieavond Ontspanningsavond Y*>. Jotiedg wep Vandel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 11