Peeltoernooi 2009 Dit jaar vindt alweer het 43e Peeltoernooi plaats. Het Peeltoernooi is een jaarlijks muziektoernooi voor harmonieën, fanfares, brassbands en slagwerkorkesten uit de peelregio en daarbuiten. Dit jaar heeft onze vereniging, Fanfare Dorpsklank, de eer om dit toernooi te organiseren. Omdat wij niet over een geschikte accommodatie beschikken, zal het Peeltoernooi wederom in d'n Binger in Meijel gehouden worden en wel op zaterdag 6 en zondag 7 juni 2009 en in het weekend van zaterdag 13 en zondag 14 juni 2009. Zelf nemen we dit jaar niet deel aan het Peeltoernooi. Onze leden zullen deze dagen druk in de weer zijn om te zorgen dat alles in Meijel op rolletjes verloopt. Ook al spelen we zelf niet mee, toch hopen we Castenray's publiek in Meijel te mogen ontvangen! Avondvierdaagse Venray Op 11, 12, 13 en 14 juni vindt weer de jaarlijkse avondvierdaagse in Venray plaats. Elk jaar is onze fanfare op zondag aanwezig om de wandelaars met het défilé naar de finish te begeleiden. Vanwege de organisatie van het peeltoernooi is het dit jaar helaas niet mogelijk om aanwezig te zijn. Het spijt ons heel erg dat we er niet kunnen zijn voor onze wandelaars. We hopen echter dat jullie onze keuze kunnen begrijpen en toch een paar mooie, actieve dagen zullen hebben. Volgend jaar staat de fanfare weer voor jullie klaar! Bestuur, leden en dirigent, Fanfare Dorpsklank. Voor meer informatie over o.a. het peeltoernooi kunt u ook op onze site kijken: h tto//casten ra v. dorpen ven ra v. nl/dorosklank

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 8