Doeweekend 2009! Hallo kids van Caséle! Het begint al weer op te schieten! We zijn al weer volop bezig met de voorbereidingen van het doeweekend 2009. Natuurlijk is het weer strikt geheim waar we dit jaar heen gaan. Eén ding willen wij jullie verklappen, zo'n mooie locactie hebben jullie in geen jaren gezien! En de ruimte er omheen is in één woord gezegd GEWELDIG! Ja we willen jullie niet nieuwsgierig maken hoor De datum van het doeweekend is van vrijdag 24 juli t/m zondag 26 juli. Het is de bedoeling dat de oudste kinderen 's middags om 14.00 uur bij De Wis verzamelen en met de fiets naar de locatie fietsen. De jongste kinderen vertrekken met auto's om 16.00 uur. Wel is het de bedoeling dat de fietsen van deze kinderen op de locatie komen. Dus vragen wij hiervoor ouders die een auto hebben met trekhaak en fietsenstandaard of stationwagens/busjes waar fietsen in kunnen. Om hier een indicatie van te krijgen hopen dat we jullie hier snel op willen reageren zodat wij alles goed op een rijtje kunnen zetten. Geef ook daarom even aan of je kunt rijden en hoeveel fietsen je mee kunt nemen. Op zondag 26 juli is de bedoeling dat de ouders om 20.00 uur zelf hun kinderen en hun fiets komen ophalen op de plaats van bestemming (lukt het niet om de fiets mee terug te krijgen, dan willen wij natuurlijk wel meedenken voor een oplossing). De koffie staat om 20.00 uur klaar (Met bagage inleveren krijgen jullie het adres van bestemming.) Wil je mee met het doeweekend vul dan het onderstaande strookje in en lever deze in bij Jacqueline Hendrikx, Horsterweg 46. Naam kind(eren): Adres: T elefoonnummer thuis: Telefoonnummer ouders mobiel: Ouders rijden vrijdag 24 juli ja/nee Hoeveel fietsen kunnen er mee

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 3