Battles are fought by those with the courage to believe 2e Frank Weijs 3e Xavier Weijs Woensdag 22 april: Informatieavond over De Diepeling. Agenda: 19.30 uur: 19.40 uur: 19.45 uur: 20.15 uur: 20.25 uur: 20.40 uur: 21.00 uur: 20.45 uur: Ontvangst met koffie/thee Welkomstwoord door Ivan Maes namens de Werkgroep Omwonendenbelangen Presentatie door Jan van de Mortel Landschapsbureau Groenplanning Informatie gemeente Venray Gelegenheid tot het stellen van vragen Pauze Gelegenheid tot bezichtigen foto-expositie heemkunde Dankwoord en sluiting na twee dagen ploeteren zit het er weer op. D-Day 2009 is geweest. voor de een ging het beter als voor de ander maar over het algemeen kunnen we terugkijken op een geslaagd toernooi. Ondanks dat er maar 15 deelnemers waren waren het twee spannende dagen, op de eerste avond vielen er maar drie spelers af, dus de kans dat je de tweede avond mocht aantreden was groot. De ongelukkige verliezers van de eerste avond waren Ruud v Gaal, Eric Thielen en Toon Bongers die zichzelf nog moest sponsoren door een dubbele buil uit te gooien, in de tweede ronde moesten vier spelers het bord ruimen. Bob Kuijpers, Patrick Kleeven, Johan Smits en Maikel v Kuijck mochten vanaf de zijlijn toekijken hoe de rest verder ging. in de derde ronde moest Hans Nieweg zijn meerdere erkennen in Xavier Weijs Roger Weijs zorgde dat Rob Weijs aan de tap kon gaan hangen en Frank Weijs maakte een eind aan Thijs Arts zijn droom. Als laatste speelde de twee finalisten van vorig jaar hun beslissings wedstrijd. Roel Hoeijmakers, die vorig jaar Mike Smits in de finale versloeg, kreeg nu te maken met een zeer fanatieke Mike. Roel werd er dan ook uitgegooid door Mike Zo zag hij de kans voorbij gaan om de door hoveniersbedrijf Roel Hoeijmakers gesponsorde wisselbeker mee naar huis te nemen. in de halve finale was Mike een maatje te groot voor Xavier en Roger verloor, in wederom een Weijs onderonsje, van Frank. Xavier moest aantreden tegen Roger om de derde plaats. Roger zag meer borden dan hem lief was maar Xavier hield het hoofd koel en wist de derde plek te bemachtigen, de finale werd gespeeld tussen Mike en Frank. Mike stond in 2008 al op de drempel van de eerste plaats maar wist dit toen niet te vergulden dit jaar echter wist hij over de drempel te stappen. Frank deed zijn best maar werd wegweijs gemaakt in het darten door Mike. D-Day 2009, mede mogelijk gemaakt door Cafe de Koster Hoveniersbedrijf Roel Hoeijmakers Bouwbedrijf Bongers en Stevens einduitslag D-Day 2009 1© Mike Smits hoogste uitgooi was voor Toon Bongers met 113 er is 1 X 180 gegooid en wel door Mike Smits als laatste nog een woord van dank aan alle spelers en de sponsoren die het weer mogelijk gemaakt hebben binnenkort zullen de gemaakte foto's op internet te zien zijn, kijk hiervoor op de website van de darters. http://members.home.nl/rogerweijs/darten/ 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 5