v<o><o>r orps KERKBERICHTEN Hard voor Hart Redactieadres: Castelostraat 20a S571890 e-mail: deschans.castenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 S571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 16 22 april 2009 Zaterdag 25 april Zondag 26 april GEEN H. MIS i.v.m. le H. Communie zondag 26 april 11.00 uur Eerste H. Communie Overleden ouders Strijbos- van den Beuken Jaardienst familie Emonts-Geurts Bèr Gooren Misdienaars: Anne, Eva, Jimi Pastoor van Home is bereikbaar onder 0478-531270 of 06-13300256 Vanuit de dorpsraad willen wij nogmaals een dringend beroep doen op alle mensen van Castenray. Iedereen heeft inmiddels wellicht gehoord van dit project waarbij het de bedoeling is dat er een netwerk van defibrillatoren opgezet wordt zodat er in geval van een acute hartstilstand een patiënt zo snel mogelijk geholpen wordt. Een aantal mensen is waarschijnlijk inmiddels ook naar een informatieavond geweest waar voorlichting werd gegeven over de hele opzet van het gebeuren. Het is de bedoeling dat er een netwerk van vrijwilligers gecreëerd wordt die gekoppeld aan '112' alvast in 2 groepen naar het slachtoffer gaan. Eén groep begint met reanimeren, de andere groep haalt een zogenaamde AED (Automatische Externe Defibrillator) op. Dit is een apparaat waarmee de vaak onontbeerlijke electroschok kan worden toegediend. Natuurlijk begrijpen wij dat er een heleboel mensen rondlopen met een heleboel vragen. We zouden dan ook heel graag in infoavond willen verzorgen samen met mensen van het Opleidingscentrum RAV Limburg Noord. Daarvoor moeten we natuurlijk weten hoeveel interesse er is om een dergelijke avond te organiseren. Daarom willen we de mensen die geïnteresseerd zijn in uitgebreide uitleg over het project Hard voor Hart graag vragen om zich op te geven bij de Dorpsraad, dan kunnen we kijken of we het voor elkaar krijgen om een dergelijke infoavond te organiseren. Dus: Ben je geïnteresseerd en zou je graag meer willen weten over het project Hard voor Hart geef je dan op bij de Dorpsraad Castenray, dat kan schriftelijk door een briefje bij Brigitte Strijbos, Tunnelweg 2 in de bus te doen met je naam en adres of door je gegevens te mailen naar: dorpsraadcastenrav@dorpenvenrav.nl D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 1