Boerderij Roerenwandelpad Rondleidingen S Boerderijwinkel I Streekproducten Arrangementen t 19 maar werd door laatstgenoemde grof onderuit gehaald. De keeper kon dus met rood vertrekken en blijkbaar vond de scheidsrechter die straf al hoog genoeg want hij durfde de bal niet op de stip te leggen. De overtreding werd royaal binnen de 16 gemaakt. Moet wel gezegd worden dat de scheidsrechter een puike partij stond te fluiten. Daarna moest ook Marco het ontgelden en ook hij werd flink onderuit gehaald. Opnieuw geel. Waar deze agressie vlak voor het einde vandaan kwam is een raadsel in een verder sportieve wedstrijd. Het eerste gelijkspel voor SVOC'Ol in deze competitie was een feit en met nog 3 wedstrijden te gaan en 2 punten los heeft SVOC'Ol de touwtjes nog steeds in eigen handen. SVOC'Ol 4 - Olympia 9 2-1 m4 Na een nipte nederlaag vorige week tegen de Stormvogels uit het verre Siebengewald troffen de rood- wit-blauw gestreepte vandaag Olympia 9. Ofwel een uiterst spannende pot in het diepst en donkerst van de zesde klasse reserve tussen Olympia 9 dat op de tiende plek geparkeerd staat en het één plaats hoger genoteerde SVOC'Ol 4. De technische staf had de Heesakker weken op voorhand bewerkt en zaadjes voor succes gezaaid. Zou vandaag het gewas tot rijping komen en een overwinning geoogst worden? Gezien de klassiek aandoende naam van de tegenstander gooiden het vierds geweldenaren het over een geheel andere boeg. Het veel bewezen geheime wapen Moef, goed voor dertien treffers dit seizoen, werd als een Trojaans paard achter de stadsmuren van Olympia onthaald. In de 10de minuut sloop hij uit zijn schuilplaats, bracht de defensie aan het wankelen en schoot de 1-0 binnen. Daarop zag Pieter Jan tien minuten later zijn kans schoon om de 2-0 in te schieten. Bevangen door een moment van verstandsverbijstering miste hij doel en blesseerde zichzelf. Had tegen Stormvogels zich niet eenzelfde gebeurtenis voltrokken of sprak men hier onterecht van een deja-vu? De club psycholoog wordt ingezet om het scoortrauma bij desbetreffende spits uit te diepen. Olympia zette aan en kwam in de 43ste minuut tot de 1-1 waarop doelman Jan maar weer eens reageerde "werkelijk woar!" en getergd de bal van de achterlijn grabbelde. Dan maar rust. De technische staf, handen in het haar, besprak of ze misschien de verkeerde zaadjes hadden gezaaid. Op gelijkspel zat in ieder geval niemand te wachten. Zij niet. De spelers niet. Het schaarse publiek niet. En jullie lezers al helemaal niet. Zelfs Olympia zag weinig in een gelijkspel en dus ging het spel over en weer. Desondanks waren de troicoleurs Olympia een maatje te groot. Zij het een piepklein maatje. Uiteindelijk zou het verschil zou zich toch uit moeten betalen in de stand. In de 65ste minuut viel de tweede speler en motor op het veld uit na een wel heel dubieus incident. Op onverklaarbare wijze belande een aangegooide waterfles in het gezicht van Bas Maes die met een blauw oog het veld moest ruimen. Maar als een duveltje uit een doosje was daar ineens Roei die pardoes in de 76ste minuut de 2-1 binnenschoot. Zoals het heuse boeren betaamd werd de overwinning geoogst en voor de nat binnengehaald waarna het triomfantelijke oogstfeest al kijkend naar vrachtwagens kon plaats vinden bij Moef op de stoep. Zo belande Olympia niet als verwacht op de pijnbank, maar gingen de olympiërs tengevolge van SVOCs inspanning huiswaarts met een klein pakje Smeer op de Box! Tg.lr.g c. in -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 19