Katholieke Bond van Ouderen - KBO Castenray De contributie voor 2009 is 15,00 per persoon. U kunt dit bedrag overmaken naar bankrekening 1332 98 418 ten name van kbo castenray. Vandaag woensdag 15 april AVONDWANDELING! in 't Casels Broek. Naar het zich laat aanzien wordt het prima wandelweer maar, jammergenoeg zal niet iedereen van onze leden aan deze avondwandeling deel kunnen nemen. Zoals u wellicht weet is 't Casels Broek een echt natuurgebied, waar het momenteel erg nat is -dus laarzen aan is wel raadzaam- en op vele plekken niet zo makkelijk begaanbaar. Wilt u deelnemen moet u redelijk goed ter been zijn en ook zo'n anderhalf uur (rustig) kunnen wandelen. Leden van de Heemkunde Castenray zullen ons van allerlei informatie voorzien tijdens de wandeling. Vertrek om 18.30 uur bij het plein. U hoeft zich hiervoor niet aan te melden en er zijn geen kosten aan verbonden. Na afloop gaan we nog even koffie/thee drinken in de Dorpszaal en wat napraten, (voor de liefhebbers). WOENSDAG 29 APRIL PEELMUSEUM AMERICA Het Peelmuseum America telt in feite drie onderdelen, die men uiteraard allemaal kan bezichtigen. Het eerste onderdeel van het drieluik is hoofdgebouw 'de Kamphut'. Dan is er op het terrein nog een tweede museumgebouw, 'de Schuur' genaamd. Tenslotte is er een derde deel van het drieluik. Dit is het grote buitenterrein met daarop onder meer twee plaggenhutten. Een heel interessant museum waar we een rondleiding gaan krijgen. Eigen bijdrage 2,00 incl. koffie +vlaai Opgave t/m 24 april bij Noor, tel. 571523 of email: t.iacobs3@kpnplanet.nl Als het weer het toelaat zullen er zeker fietsers zijn, geef dat even door bij uw opgave Ontvangst om 14.00 uur. Vertrek per fiets 13.00 uur en per auto 13.30 uur, bij de kerk Activiteiten in mei: Woensdag 13 mei excursie Nijsen/Granico Veulen Dinsdag 19 mei Maria-bedevaart Oostrum (niet georganiseerd) Woensdag 27 mei Jan Bruinen -natuurfïms, in de WIS Casten ray se weg 14 Oirlo www.versleijen.com t 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9