Woensdag 22 april: Informatieavond over de Diepeling. Aanvang 19.30 uur in gemeenschapshuis De Wis. Winnaars kleurplatenwedstrijd svoc '01 2009 5-6 jaar 7 jaar 8 jaar 9-10-11 jaar Open dag! Ladenkast In de afgelopen jaren hebben we over verschillende onderwerpen tal van foto's geëxposeerd. De foto's zijn uitvergroot op A4-formaat en zijn met drie of vier met bijbehorende tekst op een plaat etalagekarton geplakt. Dat is de gemakkelijkste manier van exposeren, want telkens kunnen twee platen aan één kant op één expositiebord. De stapel platen werd alsmaar groter en het zoeken in de stapel viel niet mee. Jan Weijs heeft nu voor de expositieplaten een juweel vain een ladenkast gemaakt. De platen zijn op onderwerp gesorteerd en zijn nu overzichtelijk opgeborgen in de ladenkast. Jan, al weer zeer bedankt voor jouw bijdrage! Wandelen met de KBO Het bestuur van de KBO-Castenray heeft ons gevraagd om een wandeling in de Castenrayse Vennen te verzorgen. We lopen de wandelroute en geven daarbij tekst en uitleg. Het laatste gedeelte lopen we langs de Lollebeek tot aan de A73 en komen via de Campagnestraat en Matthiasstraat terug in het dorp. De wandeling vindt vandaag, woensdag 15 april, plaats. Vertrek 18.00 uur op het dorpsplein. 1 Roel Sanders 2 Jesse Creahnmehr 3 Fleur Geurts 1 Rens Franssen 2 Jouke Weijs 3 Sjoerd Classens 1 Demi Jacobs 2 Thom Arts 3 Anne Heidens 1 Eva Jacobs 2 Guus Classens 3 Maud Classens Zondagavond 26 april 19.30 tot 22.30 u. in "de Wis" Info: www.redvalleycountrydancers.nl 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 12