Stichting Heemkundig Genootschap Castenray De oude foto Woensdag 15 april: Excursie Castenrayse Vennen met de KBO-Castenray. Vertrek 18.00 uur. Maandag 20 april: Excursie Castenrayse Vennen met wandelgroep Maria van Dorst. Vertrek 09.00 u. Woensdag 22 april: Informatieavond over De Diepeling in De Wis. Aanvang 19.30 uur. Maandag 4 mei: Vergadering bij Jan Strijbos. Aanvang 19.30 uur. Woensdag 13 mei: Presentatie Venrays Verleden IV om 16.00 uur in museum De Peelstreek Y sselsteyn. Dinsdag 19 mei: Bezoek College van B en W aan Heemkundig Genootschap. Aanvang 15.00 uur. Zaterdag 3 oktober: Onthulling beeld ter herinnering aan de Hengstenassociatie en Nico van Melo, presentatie boek, optreden van De Balkers en expositie. 13.00-18.00 uur De Wis Zondag 4 oktober: Expositie Hengstenassociatie Vooruitgang in De Wis van 11.00-17.00 uur. Boerengezegden De row was licht gedrage. (De gestorven persoon was niet geliefd.) 9 As de noeëd an de man kumt, motte de boks laote zakke! 9 "Tied is gaeld", zaej d'n ober en toew telde hij d'n datum bij de raekening. 9 'n Dél meense zien al doeëd tiedes eur laeve, mar an andere is 't mej gegaeve um nao d'n doeëd nog vort te laeve. 9 't Toffellake dursneeje. (Met niemand iets te maken willen hebben.) Dagtripje van de toneelclub Vondel in 1955 naar het Open Luchtmuseum in Arnhem. Achter v.Ln.r.: Met wandelstok Sjang KuijpersTinus EmontsJan Rambags, Har Cremers, Truuj Cremers-Wismans, Miet Jeuken, Teng Jeuken, Dien Kuijpers, Annie van Rhee, Tinus Kuijpers en voor hem Dora Kuijpers, onbekend, Piet Poels, Gradje Classens, Griet Poels-Vissers en Ger van Kuijck. Voor v.Ln.r.: Annie Reijnders, Jan Vissers, Fien Vissers-SteeghsHandrie Kuijpers. ticfjtmg fjeem(um8ig 6enootscfia Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 10