Vrouwen Vereniging Castenray Castenrayseweg 14 Oirlo www.versleijen.com We kunnen weer naar boven kijken en met dezelfde instelling kunnen we een leuk einde aan de competitie breien. Hierna moest senioren aantreden tegen DIOSA uit Ballegooi. In de zaal hadden we 2 keer nipt verloren. Op het veld hadden we de eerste wedstrijd echter overtuigend gewonnen. Het kon dus alle kanten uit. Dat bleek ook op het veld. Een veel beter SVOC '01 liep steeds achter de feiten aan. Dit omdat DIOSA wel scoorde en SVOC *01 hier vandaag onvoldoende toe in staat bleek. Na 9 minuten opende DIOSA de score via een afstandschot terwijl SVOC *01 reeds 4 ballen op de rand van de korf had zien belanden. Dit was een voorbode van de rest van de wedstrijd. Toen we naar 2.30 minuten de 4-2 scoorden dacht ik dat de beer los zou zijn. Echter was het 10 minuten later weer 4-4 en konden we opnieuw beginnen. Opnieuw was het de tegenstander die als eerste wist te scoren en konden we alleen maar reageren. Tot 6-6 lukte dat. Hierna wist DIOSA nog 2 keer te scoren en wij konden daar niets tegenover stellen. Een verdiende nederlaag wanneer je niet meer dan 6 doelpunten maakt. Zeer onverdiend wanneer je naar de spelopvatting van beide ploegen kijkt en de daarbij behorende gecreëerde kansen. Echter de waarheid is dat niet de mooist spelende ploeg wint maar de meest scorende. htt p://castenrav .dorpenvenra vnl/vrouw etvverenig i na Hallo dames Vereniging Castenray Woensdag 22 april gaan we op excursie naar de Wienesplats in Hegelsom. Dit is een zorgboerderij waar we uitleg krijgen over het reilen en zeilen We worden om 19.30 uur ontvangen met koffie, thee en vlaai. De kosten zijn 5,= per persoon. Opgeven t/m 15 april bij Franzis. Tel.nr. 571201 We hopen op een grote opkomst, Groetjes het bestuur. 17 V'/W'C ÏY/

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 17