Boerderij 9 http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel Generale Repetitie Donderdag 26 maart was het dan eindelijk zo ver. Het Gekkenhuis werd een feit tijdens de generale voorstelling voor de bovenbouw van de basisschool. De generale verliep naar tevredenheid. De leerlingen en leerkrachten van de bovenbouw waren een geweldig publiek. Ze bleven uiterst geconcentreerd en rustig kijken. Een pluim voor jullie. De gezellige en hartelijke lach, maar ook zeker het applaus gaf ons een fijn en lekker gevoel. Hartelijk Dank dat jullie weer ons publiek wilde zijn en voor de enorm leuke reactie in ons gastenboek. Jullie zijn top! Uitvoeringen Op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 maart waren de uitvoeringen. Er werd met veel enthousiasme gespeeld, wat ook beloond werd. De gulle lach, het applaus en de reacties tijdens de uitvoeringen, maar ook het enorme applaus op het einde, was werkelijk prachtig. Een greep uit de reacties die we in ontvangst mochten nemen zijn: "we hebben heerlijk gelachen", "dat is nog eens een mooi verjaardagscadeautje", "het was geweldig", "wij komen nog vaker kijken", "mooi, heel mooi". Een pluim voor de regisseur, alle spelers, in het bijzonder de twee debutanten die het geweldig deden, souffleurs en de decorbouwgroep. Een woord van dank aan alle sponsoren voor hun bijdrage, maar uiteraard ook een dank u wel aan Ger voor het verzorgen van het geluid. Piet voor de video-opnames en niet te vergeten alle medewerkers die een steentje hebben bijgedragen aan het doen slagen van alle drie de avonden. Verder willen wij ook het publiek, dat met zovele naar Castenray gekomen was, hartelijk dank zeggen, het was werkelijk geweldig. Want u als publiek bent degene waar wij het voor doen en zonder jullie kunnen wij niet spelen. Hartelijk Dank allemaal!! Berichtjes of reacties in ons gastenboek zijn van harte welkom. U kunt deze vinden op onze website http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel Boerenwandelpad Rondleidingen Speel erf a Boerderijwinkel i Streekproducten Arrangementen deneetcptoep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 9