Werkgroep gezinsvieringen. Hallo meisjes, jongens, mama's en papa's. Het is alweer bijna palmpasen. Er is een gezinsviering a.s. zaterdag 4 April. Het zou erg leuk zijn als jullie allemaal een palmpaasstok meebrengen. Als je wil weten hoe je die moet maken, kun je op internet kijken. Bij google kun je "palmpaasstok" intikken. Je ziet dan vele pagina's met achtergrondinformatie en voorbeelden voor een palmpaasstok. Veel plezier met het knutselen! Wij zijn benieuwd wat we allemaal te zien zullen krijgen. Als er nog kinderen zijn die geen palmpaasstok hebben, kunnen ze die op school krijgen als er nog zijn. Die moetje dan nog wel zelf versieren. Als er kinderen zijn die nog een palmpaasstok thuis hebben en deze niet meer gebruiken dan kun je deze inleveren op school. In de gezinsviering met het thema "Palmpasen" zullen de communicanten zich voorstellen. Het is voor deze kinderen erg leuk als er veel kinderen, ouders en opa's en oma's aanwezig zijn. Groetjes, Werkgroep gezinsvieringen. EEN MAATJE Iedereen voelt zich wel eens alleen. Dan zou het fijn zijn om met iemand te kunnen praten, een spel doen, een wandeling maken, samen gaan winkelen of ergens een kop koffie gaan drinken. Mensen met een psychiatrische achtergrond vinden het vaak nog moeilijker om contact te maken. Zij voelen zich vaak alleen of zelfs eenzaam. Heeft u vrije tijd? Een uurtje per week of één keer in de 14 dagen. Meldt u zich dan aan en wordt MAATJE bij Maatjes Noord Limburg Voor meer informatie: Cliëntenadviesbureau NML, Maatjes Noord Limburg e.o. vraag naar Sylvia Hermsen en RinyBukkems Tel. 0478-527280. email:maatiesnoordlimburg@cabnml.nl site: www.clientenadviesbureau.nl Zaterdag 11 april 1 Paaswake voor de drie parochies. Dit jaar in de kerk van Castenray. Aanvang: 20.00 uur. De vormelingen van de drie parochies zijn hiervoor in het bijzonder uigenodigd en worden verzocht om hun doopkaars mee te nemen. De Paaskaars van Castenray zal aan het vuur ontstoken worden. De Paaskaarsen van Blitterswijck en Wanssum zullen aan het eind van de viering vanuit de ene Paaskaars ontstoken worden. De lezingen worden gedaan door een lector uit iedere parochie. Zondag 12 april: 1e Paasdag 9.30 uur: H. Mis Wanssum 11.00 uur: H. Mis Blitterswijck Maandag 13 april: 2e Paasdag 9.30 uur H. Mis Castenray Pasen, het grootste feest voor christenen. De Paastijd duurt tot en met Pinksteren de vijftigste dag Het is het feest van de opstanding van de verrijzenis, toen en nu. Mensen worden omhoog getrokken om opnieuw tot leven te komen. De verrijzenis is geen eindpunt van het verhaal, het is het begin van een nieuw verhaaleen nieuw leven. Geen Pasen zonder Goede Vrijdag. Geen feest zonder voorbereiding. Ik wens U een goede week toe en een gezegende Paastijd. Pastoor Huub van Horne 2 Ctön tcnadricsbureau \'oorJ- vu Altilden-Limburg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 2