Vrouwen Verenisins Castenrav VERHUISBERICHT Doelde Jan op Smidders zijn veters of was er sprake van een verspreking van "ROSSEN"? Voor alle zekerheid heeft de leiding het volgen van LOI cursus Chinees voor het gehele team verboden. Onwennig zochten de spelers van vierd en viefd de combinatie op het middenveld maar de voorhoede kwam niet in stelling om te scoren. Ten kostte van het doorstotende vermogen liet Ausputzer Roei zich terugzakken tot diep in de krochten van de defensie alwaar hij het dek lang grondig schoon hield om een monsterscore van Merselo te voorkomen. Merselo bleef de thuishaven van SVOC bombarderen en schuwde geen enkel middel in de strijd. Zelfs F-spelers waren geoorloofd en een kinderwagen met rekruten werd naast de dug-out waargenomen. In de 32s,e minuut schoot een talentvolle F-speler een tiende de leeftijd van mandekker Smidders de 2-0 binnen. Ondanks de dag ervoor flink wat koelvloeistof was gedronken viel Smidders oververhit uit. Jaloerse Merselonaren vergaarden zich voor het doel en zo viel in de 34ste de 3-0 en zeven minuten later de 4-0. Donkere wolken pakten zich samen. Zag me nou werkelijk het einde van de wereld, achter Merselo, daar in de verte? In de tweede helft ging het roer om. De leiding zette met goed gevolg zeil voor veiliger water door routine achter in te brengen. Merselo bleef aanzetten. SVOC smoorde alles in de kiem. Met zijn grote geweer schakelde Hur de venijnige kleuterendespits uit. De diversiteit aan dieren en creaturen van vierenhalf - Pier, Jaws, Ramonster, er liep zelfs een brudje Töner - bracht de Merselonaren tot tuimelen. Het spel verplaatste zich grotendeels naar het middenveld en zelfs tot de helft van de gasten. Als een wervelwind trok Twister over het veld en kopte op aangeven van Ramonster in de 63ste minuut de 4-1 binnen. Daarna ging het spel over en weer en leek even nog alles mogelijk maar was het dat niet. De tegenstander zeurde als een klein kind naar meer snoep of waren het goals die 41/2 toch niet ging geven. SVOC oogstte wat kansjes, KANSEN is een groot woord, maar zonder resultaat. Merselo maakte 5-1 in de 93ste na een slippertje van de keeper. De spelersinjectie van het viefd heeft als olie de voetbalmachine van het vierd even soepel laten lopen maar de motor dreigt toch echt vast te lopen. Vooralsnog kan hij een week de cola in. Vacatures staan nog steeds open! Deze wedstrijds is mede mogelijk gemaakt door Rik, Martijn, Sjorts, Ramon en Robert van het viefd, bedankt! http://casteni-av.don3enveni-av.nl/vrouwenvereniging ^/eniging Hallo dames Castenray Degene die zich op gegeven hebben om de paasdecoratie te maken worden woensdagavond om 19.30 uur verwacht in De Wis. S.v.p. zelf meebrengen lijmpistool mesje allesknipper De kosten bedragen 20,-. Wij wensen jullie een fijne avond. Groetjes het Bestuur op 27 maart j.l. zijn wij verhuisd naar Venray. Ons nieuwe adres is: Gerbrandystraat 10 5801 XJ Venray Tel. 0478-571060 E-mail: r vangaal@hetnet.nl Wij hopen daar met net zoveel plezier te kunnen wonen als op ons oude adres in Castenray! Ruud, Marjo, Jessey en Michael van Gaal Matthiasstraat 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 23