HE. 7 HUIS» 13 http://castenrav.dorpenverirav.nl/vondel f -* s r Generale Repetitie Aanstaande donderdag is het zover. De generale repetitie voor de leerlingen van de bovenbouw van de basisschool wordt een feit. We beginnen om 13. 30 uur. De verwachting is dat de voorstelling tegen de klok van 16.00 uur afgelopen is. Wij adviseren jullie hier rekening mee te houden. Er is door de basisschool toegezegd dat het brigadieren geregeld zal worden. Uitvoeringen Komend weekend is het dan zover dat wij de komedie "Het Gekkenhuis"op de planken gaan brengen. Er is gedurende de afgelopen periode door iedereen hard gewerkt. Hopelijk dat u ons harde werk zult belonen met een bezoekje aan een van onze voorstellingen. De voorstellingen zijn op: Vrijdag Zaterdag Zondag 27 maart 2009 aanvang 20.00 uur 28 maart 2009 aanvang 20.00 uur 29 maart 2009 aanvang 19.00 uur U kunt nog kaartjes a 7,00 telefonisch reserveren bij Jac en Truus Vennekens, telefoonnummer 0478 - 571308 of kopen bij Carta en Peter van Café "De Koster". Een kort woordje over de inhoud van het stuk: Ern/'e ligt in huize Snoek tussen de lakens met de schoonheidsspecialiste van zijn vrouw. Op dat moment komt zijn vrouw thuis. Nog geen directe catastrofedie komt pas later. Vooralsnog weet hij zijn heimelijke geliefde te verbergen. Maar de bedrogen echtgenote brengt goed in de oren klinkend nieuws mee. Ze blijkt nl. kennisgemaakt te hebben met een miljoenenzware tantevan wiers bestaan ze geen weet hadden en die op het punt staat een testament te laten opmaken ten bate van een caritatieve instelling. Daar tante van plan is op visite te komen en hebzucht hoogtij viertis snel handelen geboden. Huize Snoek wordt het oudje vervolgens gepresenteerd als een aan chronisch geldgebrek leidende privé- inrichting voor geesteszieken. En vanaf dat moment krijgt de toeschouwer te maken met een aantal types, die, zonder het in feite te spelen, allemaal getikt lijken te zijn. Het bedrog lukt inderdaad, maar op het laatste moment komt dan toch de onverwachte ontknoping. De dwaasheid ten top Agenda. Woensdag 25 maart Donderdag 26 maart Vrijdag 27 maart Zaterdag 28 maart Zondag 29 maart Maandag 30 maart Repetitie Generale Repetitie Uitvoering Uitvoering Uitvoering Opruimen en poetsen Voor overige informatie verwijzen wij naar onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel spelers, regisseur en souffleurs 2009 >0 3aneetg.wep Vondet

Castenrays dorpsblad De Schans | 2009 | | pagina 13